18.04.2018 «Франциско Бандурка» получает двести тысяч евро в год, и какой результат?

18.04.2018 Активіст вінницької ГО "Батьківщини молодої" відправляє «Швидку допомогу» на фронт

15.04.2018 «Нива», яка піднялася на третє місце, приймає «Буковину»

15.04.2018 «Нива» розгромила «Поділля» на «класі»

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 9 » Вінницька «Нива» перемогла тернопільську і наздогнала її в турнірній таблиці
12:10
Вінницька «Нива» перемогла тернопільську і наздогнала її в турнірній таблиці

Нивівське дербі мало особливе значення. Адже зустрічалися дві команди, які заявили про бажання за підсумками сезону посісти третє місце в групі «А» другої ліги чемпіонату України. Воно, за деяких обставин, може принести омріяне  підвищення в класі.
Гра проходила 7 квітня на СК «Нива». Хоча за такої сонячної погоди поєдинок можна було б провести й на трав’яному газоні Центрального міського стадіону, де плануються наступні домашні матчі. Порадували черги біля квиткових кас – вінницький вболівальник скучив за Великим футболом. Адже гра мала статус відкриття сезону у місті над Бугом.
Цікаво, що у гостей до кінця гри залишилися в запасі захисники-«переселенці» із вінницької «Ниви» Сергій Андрєєв і Олександр Дугієнко. Натомість екс-гравець тернополян Антон Музиченко вийшов одразу в стартовому складі.
Господарі майже одразу захопили ініціативу. Вже на сьомій хвилині вихід віч-на-віч не використав новий нападник вінничан Павло Федосов. До речі, цей форвард, який грав за ризький клуб у вищій лізі чемпіонату Латвії, одразу вписався у ігровий малюнок нашої команди. Швидкий і наполегливий Федосов постійно терзав оборону тернополян у першому таймі.
Воротар «Ниви» (Т) Максим Механів ще кілька разів рятував свою команду, а одного разу йому допомогла штанга. Все ж на 27-й хвилині нашим хлопцям вдалося відкрити рахунок. Володимир Савошко подав кутовий, а капітан «Ниви» (В) Ігор Маляренко головою поклав м’яча точно у ціль. 1:0! Гол став закономірним результатом ігрової і територіальної переваги вінничан.
Чи не єдиний гольовий момент у першому таймі гості створили на 37-й хвилині. Ігор Вонс вийшов на ударну позицію і пробив головою, але несильно. І наш голкіпер Максим Бабійчук без особливих проблем забрав м’яч.
З гарним настроєм місцеві вболівальники пішли на перерву. Але після неї незабаром малюнок гри кардинально змінився. Спочатку, на 55-й хвилині, знову непогано головою виконував удар Ігор Маляренко – Механів взяв. Сам-на-сам викочувався Федосов – суддя зафіксував офсайд. На 58-й хвилині смачно приклався до м’яча вінницький майстер стандартів Дмитро Осадчий, який перебував біля центру карного майданчику. Здавалося, щоб круглий залетіть у «дев’ятку», але він пройшов поруч зі штангою.
Ближче до середини тайму вінничани все більше діяли «по результату», згадуючи попередню невдачу в матчі з «Агробізнесом», в якому вели з перевагою в один м’яч. Але при цьому команда Василя Вовка і Дениса Колчіна почала все більше допускати браку у передачах. І ігрова ініціатива перейшла до гостей.
В середині тайму обидва тренери масово почали робити заміни. Але, як раніше, «Нива»(Тернопіль) продовжувала тиснути на наші ворота. Але майже нічого реально небезпечного гості так і не створили. Вінничани тактично грамотно захищалися і, як правило, гасили небезпеку перед своїм карним майданчиком. На 82-й хвилині впевнено зіграв наш воротар Максим Бабійчук, який відбив небезпечний удар головою Ігоря Гаптало.
Суддя додав три хвилини, але у компенсований час вінничанам вдалося вистояти. 1:0! Завдяки цьому результату команди роблять рокіровку в турнірній таблиці. Тобто вінницька «Нива» підіймається на четверту сходинку.
Наступну гру наші футболісти проведуть вже цього понеділка, 9 квітня. На СК «Нива» наша команда поміряється силами зі збірною ветеранів АТО Вінниччини. Початок – 17.00. Вхід – вільний. В цьому поєдинку переважно братимуть участь футболісти, які не грали в нивівському дербі.
А вже 14 квітня «Нива» зіграє в Хмельницькому офіційний поєдинок чемпіонату України. Суперником у дербі буде місцеве «Поділля».