17.11.2018 Футзальне змагання. Анонс

15.11.2018 Анонси вінницького спортивного тижня

14.11.2018 У Вінниці стартував міжнародний футбольний турнір «Золота Нива» U-12

13.11.2018 Анонс. Міжнародний турнір "Золота Нива" U-12

12.11.2018 Вихованки Бориса Максимчука виграли відкритий чемпіонат Вінниці з самбо

11.11.2018 ДЮФЛ України. U-14. «Прем’єр-Нива» - ДЮСШ Блохіна-Бєланова – 0:2. ФОТО

11.11.2018 Старші команди ДЮСШ Блохіна-Бєланова і «Прем’єр-Ниви» обмінялися перемогами

09.11.2018 Матч із «Минаєм» запрошують переглянути у фан-кафе

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Вересень » 9 » ДЮФЛ України. «Прем’єр-Нива» обмінялася перемогами у Чернігові
09:52
ДЮФЛ України. «Прем’єр-Нива» обмінялася перемогами у Чернігові

8 вересня стартувала ДЮФЛ України. Вінницька «Прем’єр-Нива» у двох вікових категоріях змагалася із «Юністю» в Чернігові.
Вінницька команда 2003 р.н. (тренер – Олександр Квятковський) перемогла господарів із рахунком 2:0. Після першого тайму була суха нічия, хоча у вінничан були три гольові моменти. А в другому таймі нивівцям вдалося використати аналогічні нагоди.
А наш колектив 2002 р.н. (тренер – Валерій Бровченко) програв «Юності» із рахунком 0:3. В першому таймі вінничани пропустили гол, в другому – ще два.
– Команда Чернігова – дуже сильна і потужна, силова. Вона буквально зім’яла нашу оборону, – каже Валерій Бровченко. – Будемо намагатися виправляти ситуацію, адже далі програвати не хочеться. Тим більше, що наступний матч – вінницьке дербі. Треба на нього налаштуватися.