Головна » 2018 » Вересень » 09

8 вересня стартувала ДЮФЛ України серед юнаків 2004 р.н. Вінницька «Прем’єр-Нива» під керівництвом тренерів Сергія Шубіна і Олександра Квятковського змагалася із «Юністю» (Чернігів). Грали на СК «Нива».
Вінничани перемогли із рахунком 2:0. Юрій Завгородній помітив, що воротар пішов далеко вперед і відкрив рахунок ударом майже з центра поля. Вадим Святоха встановив остаточний результат після боротьби в карному майданчику. Він вразив дальній кут воріт.
– В першому таймі нам було непросто. Бо «Юність» – хороша команда. В минулому сезоні ми їй програли в першому колі. В перерві я дав необхідні пояснення, і хлопці виконали всі вказівки, – каже Сергій Шубін. – Торік ця наша команда посіла друге місце в групі ДЮФЛ. Цього разу спробуємо виступити не гірше.

... Читати далі »

Перегляди 310 | Дата: 09.09.2018

8 вересня стартувала ДЮФЛ України. Вінницька «Прем’єр-Нива» у двох вікових категоріях змагалася із «Юністю» в Чернігові.
Вінницька команда 2003 р.н. (тренер – Олександр Квятковський) перемогла господарів із рахунком 2:0. Після першого тайму була суха нічия, хоча у вінничан були три гольові моменти. А в другому таймі нивівцям вдалося використати аналогічні нагоди.
А наш колектив 2002 р.н. (тренер – Валерій Бровченко) програв «Юності» із рахунком 0:3. В першому таймі вінничани пропустили гол, в другому – ще два.
– Команда Чернігова – дуже сильна і потужна, силова. Вона буквально зім’яла нашу оборону, – каже Валерій Бровченко. – Будемо намагатися виправляти ситуацію, адже далі програвати не хочеться. Тим більше, що наступний матч – вінницьке дербі. Треба на нього налаштуватися.

Перегляди 316 | Дата: 09.09.2018

8 вересня стартувала ДЮФЛ України серед наймолодших юнаків, 2005 р.н. Вінницька «Прем’єр-Нива» під керівництвом тренеров Олега Шумовицького і Олександра Гуріна дебютувала в цьому турнірі. Вона змагалася із «Юністю» (Чернігів). Грали на СК «Нива».
Вінничани двічі програвали. Але що до кінця першого тайму спромоглися зрівняти рахунок – 2:2. А у другому таймі нивівці домінували на полі і дотиснули суперника – 3:2! Гольовим дублем в складі «Прем’єр-Ниви» відзначився Артем Пасічник, ще один м’яч провів Олександр Сагієнко.
– Нам вдалося перемогли за рахунок великого бажання. Діти хотіли показати себе під час першої гри в ДЮФЛ України, – каже Олександр Гурін. – Раніше ми вигравали всеукраїнські змагання, брали участь у міжнародних. Тому в групі ДЮФЛ спробуємо поборотися за перше місце.

Перегляди 374 | Дата: 09.09.2018