Головна » 2019 » Березень » 25

24 березня визначились фіналісти «Весняного кубка Ниви». Ними стали гравці з Вінниці та Кременчука. Слід зазначити, що обидва колективи вибороли путівку до головного матчу у серії післяматчевих пенальті.

Першими путівку у фінал вибороли Вінничани. Господарі турніру у надзвичайно цікавому протистоянні зіграли у нічию 3:3 із «ОК ім. Піддубного», хоча після першого тайму мали перевагу у рахунку 3:1. У серії післяматчевих пенальті фортуна все ж повернулась обличчям до вінницьких гравців, які завдяки сейвові свого голкіпера та промаху гравця команди суперників з рахунком 4:2 на свою користь завершили півфінальну гру.

За ними свою дуель розпочали «ДЮСШ 15» з м. Києва та «Кремінь» Кременчук. Основний час гри, на відміну від першого півфіналу, завершився нульовою нічиєю. У серії післяматчевих пенальті хиба гравців з Києва при пробитті з одинадцятиметрової відмітки стала для них фатальною, що коштувала їм місця у фіналі.

За підсу ... Читати далі »

Перегляди 278 | Дата: 25.03.2019

Після вдалих матчів 1\4 фіналу вінницький та київський колективи зійшлись між собою у першому півфінальному матчі у боротьбі за вихід до фіналу.

Перший тайм розпочався у спокійному темпі. Команди зробили акцент на контролі м'яча та позиційних атаках. При такому ході подій рахунок у матчі зуміли відкрити саме Вінничани. Швидка контратака з чисельною більшістю гравців «Прем‘єр-Ниви», яку точним ударом завершив нападник гравців у зелених футболках, стала для них результативною.

Рахунок на користь команди з міста над Бугом протримався недовго. Одна із численних атак їх суперників втілилась у забитий м’яч. Це сталось після того, як довго тримаючи м'яч під контролем, партнери вивели нападника на чудову ударну позицію, звідки він не схибив: 1:1.

Ще першому таймі господарі зуміли вийти вперед та закріпити свою перевагу. У середині таймі точний удар у пл ... Читати далі »

Перегляди 287 | Дата: 25.03.2019