Головна » 2015 » Листопад » 02

Триває Дитячо-юнацька футбольна ліга України (ДЮФЛ). За підтримки мецената Володимира Продивуса та директора СК «Нива» і ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олега Тарлецького в першій лізі там виступають одразу дві вінницькі команди. 1 листопада вони проводили поєдинки у Вишгороді (Київська область) проти місцевої команди «Діназ».

На жаль, команда «Прем’єр-Нива» 2001 р.н., яку очолює Юрій Козачук, після восьми поспіль перемог зазнала першої поразки в турнірі – 1:2.

А ось «Прем’єр-Нива» 1999 р.н. (тренери – Олександр Гайдаржі, Андрій Панчук) здолала «Діназ», який посідав п’яту сходинку в турнірній таблиці, з рахунком 2:0. Перший м’яч забив Олексій Поперека, другий – Ростислав Мацан. Після цієї перемоги «Прем’єр-Нива» 1999 р.н. залишилася на другому місці в турнірній таблиці. Але при цьому наблизилася до лідера – «Арсенала» (Біла Церква, Київська область) – і тепер відстає від нього лише на 1 очко.

– Матч проти «Діназу» проходив під нашим контролем і за нашої переваги. Рахунок мав бути значно більше, ніж 2:0. Але дещо підвела виконавська майстерність гравців атаки. Ми мали забивати вишгородцям м’ячів 6 – 7, але з реалізацією не склалося, – сказав тренер «Прем’єр-Ниви» 1999 р.н. Олександр Гайдаржі. – В складі нашої команди в цьому матчі, окрім автора ... Читати далі »

Перегляди 297 | Дата: 02.11.2015

Сьогодні, 2 листопада, на СК «Нива» відбудеться центральний матч фінальної частини чемпіонату Вінниці з футболу. Зустрінуться «ЕМС-Поділля» і «ЯСКО». Початок поєдинку – о 18.30. Вхід глядачів – вільний.

– Від цієї гри буде значною мірою залежати розташування команд в турнірній таблиці, в тому числі і «Ниви», – зазначив тренер «Ниви» Артур Мед.

Перегляди 402 | Дата: 02.11.2015

Першого листопада в Шаргороді відбувся матч чемпіонату області з футболу серед аматорів. Ці змагання організовує обласна федерація футболу, яку очолює Ігор Гатауллін.

Володар Кубку області і учасник чемпіонату України «15 ГРОМАДА» (с. Руданське, Шаргородський район) приймала ФК «Нива» (Вінниця), який прагне повернутися на професійний рівень. Вінничани вийшли на поле в такому складі: воротар Олександр Бутлерський, польові гравці Сергій Бондарчук, Дмитро Стоколос, Андрій Циганков, Дмитро Лепетун, Дмитро Балінський, Денис Подорожний, Олександр Гурнік, Віктор Сімчук, Олександр Собков, Максим Яськов (на заміну замість нього на 87-й хвилині вийшов Костянтин Чукань).

На першій же хвилині гості з обласного центру мали можливість вийти вперед, але не використали її – чудово зіграв воротар господарів поля. Тут же, на другій хвилині, «Нива» в результаті контратаки суперника пропустила м’яч. Гол забив її колишній гравець Руслан Омельченко. 1:0.

На полі точилася приблизно рівна боротьба. І на 22-й хвилині підопічним Володимира Реви і Артура Меда вдалося зрівняти рахунок. Після подачі з лівого флангу головою відзначився Віктор Сімчук. 1:1.

Атаки гостей і господарів чергувалися, тобто шальки терезів постійно коливалися. На 60-й хвилині господарі збили вінничанина Віктора Сімчука, який виходив «тет-а-тет» з воротарем. Суддя розцінив це як фол останньої надії, видалив захисника-порушника і пр ... Читати далі »

Перегляди 329 | Дата: 02.11.2015