Головна » 2016 » Лютий » 14 » Коноплянка забив "Сельті" і допоміг "Севільї" вийти у фінал Кубка Іспанії
10:23
Коноплянка забив "Сельті" і допоміг "Севільї" вийти у фінал Кубка Іспанії
Коноплянка забив Сельта і допоміг Севільї вийти у фінал Кубка Іспанії
Коноплянка відзначився голом у воротах Сельти

Севілья і Сельта зіграли внічию в матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії.

Клуб нашого Євгена Коноплянки пробився до фіналу Кубка Іспанії. Результат протистояння було вирішено ще в першому матчі, який Севілья виграла 4:0, але у себе вдома Сельта зробила все, щоб спробувати створити диво.

Дубль Аспаса дозволяв Сельті вигравати з рахунком 2:0 на 55-й хвилині матчу, але спершу Банега скоротив відставання команди в рахунку, а потім за справу взявся Коноплянка. Унаї Емері випустив українця на 72-й хвилині на заміну, а на 87-й хвилині Женя відправив м'яч у ворота з п'яти метрів після пасу Вітоло.

Цей гол дозволив Севільї не програти матч, який завершився з рахунком 2:2.

У фіналі команда Коноплянки битиметься з Барселоною, яка за сумою двох матчів в півфіналі обіграла Валенсію. Поєдинок відбудеться 21 травня.

Переглядів: 297
1 Роман Вінниччанин 29
0
У Євгена буде можливість виграти з його новим клубом перший трофей, однак зробити це буде над важко, як не як в суперниках найсильніша команда Іспанії, Європи та світу "Барселона" з солодким "тріо" на чолі атаки "Мессі-Суарес-Неймар", але у футболі можливо все тим паче для такої потужної команди як Севілья, яка на хвилиночку діючий володар кубку ліги європи.