Головна » 2016 » Лютий » 14

Поки триває процес об’єднання двох провідних вінницьких клубів для участі в другій лізі чемпіонату України, «Нива» 13 лютого провела перший товариський матч з чернівецькою «Буковиною». Гра з одним з лідерів 2-ї професійної ліги, з яким вінничани колись разом виступали в чемпіонатах України, пройшла на СК «Нива». Відбулося 2 тайми по 45 хвилин. Незважаючи на прохолодну погоду, поєдинок відвідали не лише ультрас, але й численні пересічні вболівальники. Вони активно підтримували наших гравців.  На грі були голова федерації футболу Вінниччини Ігор Гатауллін та його заступник Ігор Павленко.

Перший тайм поєдинку пройшов майже без гольових моментів. На початку другого тайму «нивівці» вийшли вперед. М’яч забив Максим Пилипенко. Проте втримати перемогу не вдалося – через помилки в нашому захисті буковинці зрівняли рахунок – 1:1. Результат задовільнив, адже наші перспективні молоді футболісти (18 – 20 років) склали гідну конкуренцію професіоналам шкіряного м’яча. Головний тренер «Ниви» Володимир Рева зауважив, що «Нива» сформована виключно з вихованців вінницьких ДЮСШ. І матч з «Буковиною» слугував перевіркою їхнього рівня в порівнянні з сильною професійною командою. Пан Рева подякував тренерам «Буковини», що вони погодилися на цю товариську зустріч. Він зазначив, що в обороні «нивівці» зіграли належним чином, а ось у насту ... Читати далі »

Перегляди 303 | Дата: 14.02.2016