Наші новини

24.04.2019 Фрі-файтери Вінниці готуються до всеукраїнських змагань

23.04.2019 Всеукраїнський шаховий бліц-турнір у Вінниці виграв кандидат у майстри із гросмейстерським рейтингом

22.04.2019 «Прем’єр-Нива» 2004 р.н. – ДЮСШ Чернігова - 2:1. ФОТОРЕПОРТАЖ

21.04.2019 "Премєр-Нива" 2005 р.н. - ДЮСШ Чернігова - 3:1. Фоторепортаж

20.04.2019 Вінницька «Прем’єр-Нива» зазнала двох поразок у Щасливому

20.04.2019 Анонси спортивного тижня у Вінниці

19.04.2019 Експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин провів тренінг для вінницьких членів «Національних дружин».

19.04.2019 Юних шахістів запрошують поборотися за півмільйона гривень на турнірі, який увійде до Книги рекордів України

18.04.2019 Анонс турніру Utmost Cup U-9 і U-10

17.04.2019 Півзахисника «Ниви» Владислава Палія викликали до студентської збірної України

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 26 » ДЮФЛ України. U-16. "Прем'єр-Нива" - ОДЮСШ "Блохіна-Бєланова" - 1:1. Фоторепортаж
16:02

На СК «Нива» 26 червня пройшов завершальний матч ДЮФЛ України U-16. Це було вінницьке дербі між ДЮСШ «Прем’єр-Нива» і ОДЮСШ Блохіна-Бєланова.
В першому таймі рахунок не відкрили. Одразу після  перерви активніше діяли нивівці. Вони не використали вихід віч-на-віч. Також вдарили вище воріт та створили ще кілька гольових моментів. Тиск «Прем’єр-Нива» увінчався голом головою Іллі Мартинова. 1:0!
В середині тайму підопічні Валерія Бровченка могли закріпити успіх. Стипендіат професійної «Ниви» Дмитро Івашків виходив віч-на-віч. Після зіткнення в воротарем суперників йому довелося надавати медичну допомогу. Але арбітр угледів в цьому епізоді
… порушення з боку Івашкова, і за другу жовту картку видалив його з поля. Незабаром ОДЮСШ Блохіна-Бєланова в чисельній більшості зрівняла рахунок. 1:1
Пристрасті на полі вирували, через що арбітр видалив з поля ще двох гравців – по одному в складі кожної команди. Але рахунок не змінився.
– Суддівство було справедливим. В першому таймі Івашків влаштував «дитячий садочок», коли грав руками. Це і викликало подальшу реакцію з боку рефері. Коли його збивали, пенальті не було – воротар зіграв «у м’яч». Хоча і симуляції з боку нашого гравця також не було, – прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви» U-16 Валерій Бровченко.