Володимир Продивус
Народився в родині шахтаря. У 1963-му сім'я Продивусів переїхала до України в містечко Новий Буг Миколаївської області, а згодом — на Вінниччину. З 1977 року живе у Вінниці. Рано залишився без батька. Разом з братом стали годувальниками сім'ї, заробляли гроші на ліки та лікування мами — інваліда першої групи. Після автомобільної аварії мама не вставала з ліжка. Володимир піклувався про неї до останніх днів.

Записався до секції боксу, став чемпіоном області. Дворазовий чемпіон України, переможець Спартакіади України, 5 разів брав участь у чемпіонатах СРСР, виборов «бронзу» на Кубку Радянського Союзу і був серед кандидатів до збірної СРСР з боксу.

У 1986 році закінчив факультет фізичного виховання Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Пізніше — Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «фінанси», Міжрегіональну академію управління персоналом (присвоєно кваліфікацію «магістр психології») та Українську академію державного управління при Президентові України (присвоєно кваліфікацію «магістр державного управління»).

Після закінчення служби став підприємцем. Працював на керівних посадах кількох компаній, більшість з них сьогодні складає кістяк впливової бізнес групи «Прем'єр-фінанс» і об'єднані в корпорацію, раду директорів якої очолює Продивус. Також він став акціонером найбільшої в Україні мостобудівної компанії «Мостобуд» і був обраний головою наглядової ради цього акціонерного товариства. Колектив «Мостобуду» нараховує близько 5 тисяч працівників. Сьогодні компанії довіряють будівництво найвідповідальніших стратегічних об'єктів, серед яких масштабні позакласні мостові споруди у Запоріжжі, Подільсько-Воскресенський мостовий перехід у Києві, розрахований на одночасний рух автотранспорту і потягів метро. «Містобуд» реконструював міст Патона у Києві.

Президент Національної Федерації боксу України, популяризує цей виду спорту у нас в країні і українських спортсменів за кордоном. Зокрема, за рахунок власних коштів оплачує виїзди і тренування наших боксерів в кращих зарубіжних центрах. Колишній голова Вінницької обласної федерації футболу, активно підтримує розвиток футболу на Вінниччині, з липня 2004 є почесним президентом ФК «Нива», спонсором виступів команди КВК «Вінницькі перці», яка перемогла у вищій Українській лізі і виборола путівку в Юрмалу. У союзі з видатними науковцями-педагогами впроваджує і фінансує програму допомоги обдарованим дітям. Ветерани війни та праці, колишні партизани, люди похилого віку і знедолені знають, що завжди отримають підтримку і матеріальну допомогу в очолюваних Продивусом громадському об'єднанні «Соціальний центр» і фонді «Примирення». Член президії Міжнародної громадської організація «Україна — Польща — Німеччина». Член Президії Товариства «Вінничани у Києві».

Наші новини

15.11.2018 Анонси вінницького спортивного тижня


14.11.2018 У Вінниці стартував міжнародний футбольний турнір «Золота Нива» U-12


13.11.2018 Анонс. Міжнародний турнір "Золота Нива" U-12


12.11.2018 Вихованки Бориса Максимчука виграли відкритий чемпіонат Вінниці з самбо


11.11.2018 ДЮФЛ України. U-14. «Прем’єр-Нива» - ДЮСШ Блохіна-Бєланова – 0:2. ФОТО


11.11.2018 ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» - ДЮСШ Блохіна-Бєланова – 1:0. ФОТО


11.11.2018 Старші команди ДЮСШ Блохіна-Бєланова і «Прем’єр-Ниви» обмінялися перемогами


09.11.2018 Матч із «Минаєм» запрошують переглянути у фан-кафе


08.11.2018 Анонси спортивного тижня: важка атлетика, шахи, cамбо, баскетбол


07.11.2018 У чемпіонаті Вінниці з самбо запрошують взяти участь всіх бажаючих чоловіків і жінокОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0