Наші новини

23.09.2018 ДЮФЛ України. Вища ліга. «Арсенал» (Київ) – «Прем’єр-Нива». Очко в двох матчах


23.09.2018 ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» - «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе) - 3:4


23.09.2018 Вихованці Бориса Максимчука – серед лідерів чемпіонату області з дзюдо


22.09.2018 ДЮФЛ України. U-14. «Прем’єр-Нива» - «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе) – 7:0


21.09.2018 Анонси спортивного тижня: шахи, самбо, дзюдо, баскетбол


20.09.2018 ДЮФЛ України (вища ліга). U-14. Після 2 туру "Прем'єр-Нива" - на вершині!


20.09.2018 ДЮФЛ України (вища ліга). U-15. Після 2 туру "Прем'єр-Нива" - на горі!


19.09.2018 ДЮФЛ України (вища ліга). U-16. Положення після 2 туру


19.09.2018 ДЮФЛ України (вища ліга). U-17. Положення після 2 туру


17.09.2018 Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування за підтримки Бориса МаксимчукаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Вересень » 6 » Вінницькі вчителі опановували методику викладання футболу
10:08
Вінницькі вчителі опановували методику викладання футболу

На базі Вінницького педуніверситету відбулися курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури Вінниччини із методики викладання футболу. Захід був організований обласною федерацією гри № 1 та вінницькою Академією неперервної освіти.
– Такі курси ми проводимо щорічно, починаючи із 2001 року, згідно із договором між Міносвіти і Федерацією футболу України. На них педагоги ознайомлюються із сучасними правилами гри в футбол, методикою навчання дітей, – сказав завідуючий кабінетом фізичної культури вінницької Академії неперервної освіти Віктор Гусєв.
25 учителям під час теоретичних занять розповідали, як юним футболістам правильно бігати, дихати, харчуватися тощо. На практиці педагоги вчилися правильно робити розминку та безпосередньо вправи із м’ячем. Їх навчали фахівці, які мають диплом категорії «С» УЕФА. Серед них був й завідуючий кафедрою спортивних ігор ВДПУ, професор Віктор Костюкевич.   
–  Підвищення кваліфікації на тему «Урок футболу у школі» входить до програми УЕФА і Федерації футболу України. Також проводимо шкільні змагання клубу «Шкіряний м’яч», які допомагають відібрати талановитих дітей до ДЮСШ і далі – до професійного рівня, – сказав виконавчий директор обласної федерації футболу Михайло Прозоровський.
Вчителька основ здоров’я і фізичного виховання Світлана Войтенко (Бар) записалися на курси, щоб розширити свої знання про футбол. Вона дізналася на них багато сучасної інформації.
– Я прагнула дізнатися більше про методику викладання футболу у школі. Тепер буду пробувати це робити. Працюю в школі села Верхівка, де є проблеми зі спортивним обладнанням і оснащенням. Але ми намагаємося розвивати спортивні ігри, – каже Світлана Войтенко.
Віктор Вишневий (с. Велика Кісниця, Ямпільський район) вчителює в загальноосвітній школі і водночас працює тренером з футболу в ДЮСШ.
– Футбол в нашому районі користується великою популярністю. Недарма наші юнаки 2006 – 2007 р.н. цього року стали чемпіонами України. Проводимо масові змагання, в тому числі й у зимовий період. Багато зусиль задля розвитку футболу докладає директор Ямпільської ДЮСШ Геннадій Гречковський, – каже Віктор Вишневий. – На курсах у Вінниці я отримав багато теоретичних і практичних навичок, а також мав можливість поспілкуватися із колегами. Тут багато чому можна навчитися.   
Слухачі курсів отримали сертифікат за підписами ректора  Академії неперервної освіти Степаном Дровозюком і голови обласної Федерації футболу Ігоря Гатаулліна. Такий документ дає можливість викладати гру № 1, проводити методичні заняття, судити змагання.   

Переглядів: 37
Ім`я *:
Email *:
Код *: