Головна » 2017 » Травень » 21 » «Прем’єр-Нива» здобула очко в двох домашніх матчах проти «Волині». ФОТО, ВІДЕО
08:05
«Прем’єр-Нива» здобула очко в двох домашніх матчах проти «Волині». ФОТО, ВІДЕО

20 травня на СК «Нива» відбулися чергові матчі ДЮФЛ України (вища ліга). ДЮСШ «Прем’єр-Нива» приймала луцьку «Волинь».
В першій грі змагалися юнаки до 16 років. На жаль, вінницька команда, яку готує тренер Юрій Козачук, поступилася з рахунком 0:2. Вінничани пропустили по м’ячу в кожному за таймів. Гол в першій половині матчу могли забити й нивівці, але не реалізували свій момент. В цьому ж таймі наші хлопці спромоглися забити (Данило Драбатий), але суддя скасував його через офсайд
– Суперник сильний, добре зіграний. Тому нашим футболістам було дуже важко, – сказав заступник директора ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олег Шикір.
Були сподівання на реванш в матчі цих же суперників серед юнаків до 14 років. Команду ДЮСШ «Прем’єр-Нива» цієї вікової категорії готує досвідчений тренер Олександр Квятковський. Перший тайм гри пройшов в позиційній грі, майже без моментів. Лише в одному випадку м’яч потрапив у поперечину воріт вінничан.
В середині другого тайму вінничани вийшли вперед. Класний гол шикарним ударом із-за меж карного майданчику забив півзахисник Віталій Сторожук. Але наприкінці матчу через нещільну гру наших захисників в захисті (допустили вихід віч-на-віч) «Волинь» зрівняла рахунок і навіть мала чудову можливість вирвати перемогу. Тому нічию 1:1 можна вважати цілком відповідною грі.