Наші новини

23.10.2017 Лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка

22.10.2017 Анонс: женский футбол на СК "Нива"

22.10.2017 ДЮФЛ України. U-17. «Прем’єр-Нива» - «Зміна-Оболонь» (Київ) – 3:2, ФОТОРЕПОРТАЖ

22.10.2017 ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» - «Зміна-Оболонь» (Київ) – 3:0

22.10.2017 ДЮФЛ України. U-14, U-16. «Прем’єр-Нива» у гостях двічі поступилася «Зміні-Оболоні»

20.10.2017 Вінничани виграли міжнародний футбольний турнір. ФОТОРЕПОРТАЖ

20.10.2017 «Евертон» вдруге зіграв внічию з ФК «Володимир»

20.10.2017 ДЮФЛ України. U-17. Положення після 6 туру

20.10.2017 ДЮФЛ України. U-16. Положення після 6 туру

19.10.2017 ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» - в трійці після 6 туру!

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 10 » «Прем`єр-Нива» U-14 – «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе) - 3:0. ФОТО, ВІДЕО
11:12
«Прем`єр-Нива» U-14 – «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе) - 3:0. ФОТО, ВІДЕО

Вінницька «Прем`єр-Нива» U-14 чудово стартувала у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. 9 вересня підопічні тренера Сергія Шубіна на СК «Нива» приймали «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе).
Вінничани одразу захопили ініціативу і постійно загрожували воротам суперника. Вже в першому таймі їм вдалося два м`ячі. Гольовим дублем відзначився Юрій Загородній. Один гол він забив з пенальті, інший – головою з близької відстані.
В другому таймі гра була рівною, але нивівцям вдалося забити третій гол. В цьому епізоді воротар і захисники суперника не зрозуміли один одного. Данило Михальчук обікрав оборонця і забив гол у порожні ворота – 3:0!
Сергій Шубін прокоментував гру:
– Це лише наша перша перемога. Тому робити далекоглядні висновки зарано. Але головне, що ми побачили самовіддачу наших футболістів. Вони прагнули досягти позитивного результату у день Вінниці, щоб порадувати своїх рідних.