18.04.2018 «Франциско Бандурка» получает двести тысяч евро в год, и какой результат?

18.04.2018 Активіст вінницької ГО "Батьківщини молодої" відправляє «Швидку допомогу» на фронт

15.04.2018 «Нива», яка піднялася на третє місце, приймає «Буковину»

Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 15 » «Нива» розгромила «Поділля» на «класі»
13:41
«Нива» розгромила «Поділля» на «класі»

Подільські футбольні дербі традиційно є складними для «Ниви». Якщо згадати нинішній сезон чемпіонату України (друга ліга), то наша команда в першому турі зіграла з «Поділлям» у безгольову нічию. А в 13-у турі із трудом переграло цей клуб із рахунком 1:0. Тому матч третього кола в Хмельницькому вболівальники очікували із певним побоюванням за результат, навіть незважаючи на аутсайдерський статус команди господарів. До того ж через перебір жовтих карток подільське дербі пропускав капітан і автор єдиного переможного голу у ворота тернопільської «Ниви» Ігор Маляренко. Тому нашу команду на поле вивів досвідчений віце-капітан – захисник Вадим Хохлов.
Щоб підтримати «Ниву», по традиції до сусіднього обласного центру прибув автобус із уболівальниками. Серед них були і юнаки, і працюючі, і пенсіонери, і дівчата. Проїзд для прихильників був безкоштовним, за рахунок клубу. Разом із вінницькими фанами прибув і віце-президент вінницької «Ниви» Вадим Кудіяров. Увесь матч нивівські ультрас скандували гасла, вигукувала слова підтримки і надихали гравців йти вперед. Події на полі аж ніяк їх не розчарували. Скоріше навпаки: наша команда виграла матч «на класі», дуже впевнено.
На другій хвилині практично сам-на-сам вискакував гострий форвард «Ниви» Павло Федосов, але кіпер господарів Сергій Шевченко дивом витягнув м’яч. Після дещо нудного відрізку, який пройшов у «розвідці» і намацуванні слабких місць, вінничани на 15-й хвилині відкрили рахунок з пенальті. Його справедливо призначили за те, що оборонець Ян Морговський збив у карному майданчику Андрія Маляренка. Наш виконавець стандартів Володимир Савошко, один із лідерів команди, чітко переграв Сергія Шевченка. 0:1.
Вже через п’ять хвилин вінничанам  вдалося подвоїти. У кут воріт круглого вколотив Антон Музиченко.
Отримавши солідний гандикап у два м’ячі, «Нива» дещо збавила оберти. Це дало можливість господарям оговтатися від неприємних спогадів і провести кілька небезпечних  атак. Приміром, на 30-й хвилині Ян Морговський пробивав під поперечину. Наш голкіпер Максим Бабійчук зміг витягнути  складний м’яч і перевести на кутовий. Під кінець тайму глядачі побачили досить жорстку гру у виконанні обох команд. Гравці не хотіли поступатися, через що виникали падіння і на поле довелося виходити лікарям.
Після перерви «Поділля» пішло вперед. Шанси розмочити рахунок мали Кирило Бабак і Ян Морговський. Господарям не фартило, та й наш кіпер грав досить надійно. Все ж на 54-й хвилині Кирило Бабак після навісу з кутового Андрія Муляра скоротив відрив - 1:2.
«Поділля» намагалося вирівняти становище, але дещо послабило тили, чим наша «Нива» і скористалася на 64-й хвилині. Після розкішної комбінації і скидки назад під удар Романа Гудака гольовий дубль оформив неприкритий Володимир Савошко. 1:3.
До фінішу «Нива» впевнено контролювала гру. У господарів можна згадати лише небезпечний удар активного Кирила Бабака, який наш голкіпер потягнув. А на 4-й доданій хвилині лік голам за «Ниву» відкрив Володимир Кучер, який вийшов на заміну. З лінії карного майданчику він невідпорно пробив у правий кут. 1:4!
Вінницька вболівальницька «торсида» залишилася задоволеною не лише результатом, але й грою.
- Стиль нашої команди під час зимової перерви корінним чином змінився. Головний тренер Денис Колчін непогано поставив гру «Ниви». Бачимо пресинг, чітку гру без м’яча, гарні атакувальні дії. Все це – просто «цукерочка». Тому такі дії, зрозуміло, подобаються. За рівнем футболу наша команда цілком може гідно виступати в першій лінії, -сказав вболівальник із 50-річним стажем Віталій Шкурак.
На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Ниви» Денис Колчін сказав, що команда була готова до напруженої силової боротьби, яку нав’язав суперник. Відповідним чином весь тиждень й йшла підготовка. Нашого тренера порадували чотири забитих м’ячі, хоча він побачив певні прогалини в обороні, особливо під час розіграшу стандартів. А ось відсутність у дербі лідера Ігоря Маляренка він не вважає особливо суттєвою, адже у «Ниві» зараз два рівноцінних склади.
В.о. головного тренера «Поділля» Віталій Костишин визнав, що гості переграли його команду. Він вважає, що вінничани були кращими і у бажанні перемогти, і у швидкісній грі. Віталій Костишин побачив, що дії на полі «Ниви» за останній час змінилися у кращий бік. А ось у «Поділля» він покращення не побачив. Бо його команда пропустила у трьох весняних матчах 13 голів. Тренер «подолян» прагне зробити кардинальні зміни, бо «так далі продовжуватися не може».
Наступний поєдинок 23-го туру чемпіонату України наша команда проведе у Вінниці в суботу, 21 квітня. Суперником «Ниви» буде чернівецька «Буковина». Початок гри на Центральному міському стадіоні (колишній «Локомотив») - о 16.00. Торік буковинці вдома обіграли нас із рахунком 3:0, тож зараз чекаємо реваншу.