Головна » 2018 » Квітень » 30 » «Нива», яка закріпилася на третьому місці, приймає житомирське «Полісся»
12:27
«Нива», яка закріпилася на третьому місці, приймає житомирське «Полісся»

В найближчу суботу, п’ятого травня, вінницька «Нива» приводить вдома поєдинок 24-го туру чемпіонату України з футболу (друга ліга). Нашим суперником буде «Полісся» (Житомир), яке кардинально підсилило склад під час зимової перерви. Гра відбудеться на Центральному міському стадіоні. Початок – о 17.00.
В попередньому турі нинішні опоненти здобули перемоги. Наша «Нива» в Моршині, завдяки реалізованому Володимиром Савошком пенальті, перемогла "Скалу» – 1:0. Тим часом «Полісся» вдома здолало ФК «Буковину» – 2:1.
Суперники в цьому чемпіонаті вже провели два очних поєдинки, і  обидва – в Житомирі. Там наша команда двічі перемогла – із розгромним рахунком 4:0 та 2:0.
Також суперники зіграли товариський поєдинок під час тривалої зимової перерви. Він завершився із рахунком 1:1. Але зараз «Ниву» нічия не влаштовує. Вона веде боротьбу за третю сходинку турнірної таблиці, яка дає теоретичні шанси (за певних обставин) на підвищення в класі. Отже, приходьте на стадіон і перемагаємо разом!

Чемпіонат України з футболу (друга ліга). Турнiрне становище команд групи «А» на 30 квітня 2018 року