23.02.2018 Першокурсники ВДПУ під час опанування дисципліни "Сучасні оздоровчі технології" регулярно моржують

21.02.2018 Вінницькі індорхокеїсти здобули «бронзу» клубного чемпіонату Європи

20.02.2018 Анонс. Контрольний матч «Ниви» на СК "Нива"

20.02.2018 Міжнародний турнір з футболу 5 на 5. Анонс

20.02.2018 «Поділля» - «Нива» - 0:3. Своєрідний «хет-трик» братів Маляренків

18.02.2018 Фінішував обласний етап Шкільної футзальної ліги

17.02.2018 МФК "Вінниця" вийшла до фіналу чемпіонату України з футзалу

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Наші самбісти – призери чемпіонату світу серед майстрів
09:59
Наші самбісти – призери чемпіонату світу серед майстрів

Вінницькі борці по традиції успішно виступають на міжнародному рівні серед майстрів. Відзначилися й на ветеранському чемпіонаті світу з самбо, який проходив в спорткомплексі «Dak Peraias» у грецьких Салоніках.
На килим виходили 270 спортсменів з 18 країн світу. Серед них були три самбісти з нашого регіону. Вони посіли друге місце в командному заліку і здобули особисті нагороди.
Бронзу серед ветеранів 60-64 років виборов представник Вінниці Володимир Стрюк (у вазі до 82 кг). Він розташувався на п’єдесталі услід за представниками Росії, яка є засновником самбо.
У віковій категорії 35 – 39 років третім став вінничанин Борис Максимчук (у вазі до 74 кг), який раніше вже був призером чемпіонатів світу серед майстрів з двох видів боротьби. Борис також пропустив попереду лише росіян.
Ще одну медаль, вже срібного ґатунку, виборов важковик (до 100 кг) з Ладижина Анатолій Пшеминський. В фіналі вікової категорії 45-49 років він поступився казаху.