Наші новини

15.01.2019 Анонс. Завтра – зустріч керівництва «Ниви» з вболівальниками


14.01.2019 Петро Порошенко пообіцяв підтримати ФК «Нива»


13.01.2019 Ювілейні «Новорічні зустрічі» юних футболістів


12.01.2019 Роналду звинувачують у згвалтуванні


11.01.2019 Анонси спортивного тижня у Вінниці


10.01.2019 Як стати членом народного клубу “Нива”?


09.01.2019 Вболівальників почали приймати у члени клубу. Підсумки зустрічі із керівництвом «Ниви»


08.01.2019 Вітаємо із Днем народження Андрія Панчука!


08.01.2019 Відпустка Буяльського у Калинівці


06.01.2019 Дмитро Рогозюк: «Місцева влада має сприяти притоку інвестицій до «Ниви», адже це візитівка Вінниці»



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Грудень » 11 » Міжнародний зимовий Кубок «Ниви" U-8. Статистика змагання
10:11
Міжнародний зимовий Кубок «Ниви" U-8. Статистика змагання

“WINNER CUP NIVA – 2018” (U-8)

ТАБЛО ТУРНІРУ

Дитячо-юнацький футбол.
Вінниця, 6-9 грудня. СК “Нокаут”.
МІЖНАРОДНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - (U-8)
“Зимовий кубок Ниви – 2018” (2010 р.н). Регламент турніру - матч 25 хвилин.
За підтримки благодійного фонду Володимира Продивуса
Організатори: Олександр Гайдаржи та Андрій Панчук
Партнер: торгова марка UTMOST
Інформаційний партнер: Вінницький щотижневик “Вболівальник”

Арбітри турніру: Сергій Єрмолов, Олександр Сидорук, Дмитро Маринович, Микола Александренко (всі - Вінниця).

“WINNER CUP NIVA – 2018” (U-8)
Груповий етап.
6-7 грудня.

Група “А”
ДЮСШ-2 (Хмельницький) – “АМУР” (Дніпро) – 2:1
“НИВА” (Вінниця) – “ЧЕМПІОН” (Київ) – 1:1
“БУКОВИНА” (Чернівці) – “ДЮСШ-2” (Хмельницький) – 2:1
“АМУР” (Дніпро) – “ЧЕМПІОН” (Київ) – 4:0
“НИВА” (Вінниця) – “БУКОВИНА” (Чернівці) – 0:7
ДЮСШ-2 (Хмельницький) – “ЧЕМПІОН” (Київ) – 3:1
“БУКОВИНА” (Чернівці) – “АМУР” (Дніпро) – 3:0
“НИВА” (Вінниця) – “ДЮСШ-2” (Хмельницький) – 1:1
“БУКОВИНА” (Чернівці) – “ЧЕМПІОН” (Київ) – 2:0
“НИВА” (Вінниця) – “АМУР” (Дніпро) – 0:1

Підсумкове становище команд:
М команда І В Н П М О
1.“БУКОВИНА” 4 4 0 0 14:1 12
2.ДЮСШ-2 4 2 1 1 7:5 7
3.“Амур” 4 2 0 2 6:5 6
4.“Нива” 4 0 2 2 2:10 2
5.“Чемпіон” 4 0 1 3 2:10 1

Група “В”
“ПРЕМЄР-НИВА” (Вінниця) – “СПОРТУЛ” (Кишинів) – 4:1
“ЧАЙКА” (Вишгород) – “ЧОРНОМОРЕЦЬ-2” (Одеса) – 4:0
“ПРЕМЄР-НИВА” (Вінниця) – “ТОРПЕДО” (Миколаїв) – 1:2
“ЧОРНОМОРЕЦЬ-2” (Одеса) – “СПОРТУЛ” (Кишинів) - 0:0
“ЧАЙКА” (Вишгород) – “ТОРПЕДО” (Миколаїв) – 1:1
“ПРЕМЄР-НИВА” (Вінниця) – “ЧАЙКА” (Вишгород) - 1:2
“ЧОРНОМОРЕЦЬ-2” (Одеса) – “ТОРПЕДО” (Миколаїв) – 0:5
“ЧАЙКА” (Вишгород) – “СПОРТУЛ” (Кишинів) - 1:4
“ПРЕМЄР-НИВА” (Вінниця) – “ЧОРНОМОРЕЦЬ-2” (Одеса) – 7:0
“ТОРПЕДО” (Миколаїв) – “СПОРТУЛ” (Кишинів) - 1:0

Підсумкове становище команд:
М команда І В Н П М О
1.“ТОРПЕДО” 4 3 1 0 9:2 10
2.“ЧАЙКА” 4 2 1 1 8:6 7
3.“Прем’єр-Нива” 4 2 0 2 13:6 6
4.“Спортул” 4 1 1 2 5:6 4
5.“Чорноморець-2” 4 0 1 3 0:16 0

Група “С”
ДЮСШ-26 (Київ) - “ЗІМБРУ” (Кишинів) – 0:4
“БАРСА” (Суми) - ФК “ОДЕСА” – 3:2
“ТЕМП” (Вінниця) – ДЮСШ-26 (Київ) – 3:0
ФК “ОДЕСА” – “ЗІМБРУ” (Кишинів) – 0:5
“ТЕМП” (Вінниця) – “БАРСА” (Суми) – 0:2
“ТЕМП” (Вінниця) – ФК “ОДЕСА” – 1:1
“БАРСА” (Суми) - “ЗІМБРУ” (Кишинів) – 0:2
ДЮСШ-26 (Київ) - ФК “ОДЕСА” – 1:1
“ТЕМП” (Вінниця) – “ЗІМБРУ” (Кишинів) – 1:1
“БАРСА” (Суми) - ДЮСШ-26 (Київ) – 4:0

Підсумкове становище команд:
М команда І В Н П М О
1.“ЗІМБРУ” 4 3 1 0 12:1 10
2.“БАРСА” 4 3 0 1 9:4 9
3.“Темп” 4 1 2 1 5:4 5
4.“Одеса” 4 0 2 2 4:10 2
5.ДЮСШ-26 4 0 1 3 1:12 1

Група “D”
“ЧОРНОМОРЕЦЬ” (Одеса) – “ЗІРКА” (Київ) - 2:0
ДЮСШ-1 (Хмельницький) – “ВОСХОД-БОРТНИЧІ” (Київ) – 3:1
“БУКОВИНА-2” (Чернівці) – “ЗІРКА” (Київ) - 0:0
“ЧОРНОМОРЕЦЬ” (Одеса) – ДЮСШ-1 (Хмельницький) – 1:4
“БУКОВИНА-2” (Чернівці) – “ВОСХОД-БОРТНИЧІ” (Київ) – 4:1
ДЮСШ-1 (Хмельницький) – “БУКОВИНА-2” (Чернівці) – 3:0
“ЗІРКА” (Київ) - “ВОСХОД-БОРТНИЧІ” (Київ) – 3:1
“ЧОРНОМОРЕЦЬ” (Одеса) – “БУКОВИНА-2” (Чернівці) – 1:0
ДЮСШ-1 (Хмельницький) – “ЗІРКА” (Київ) - 3:2
“ЧОРНОМОРЕЦЬ” (Одеса) – “ВОСХОД-БОРТНИЧІ” (Київ) – 3:0

Підсумкове становище команд:
М команда І В Н П М О
1.ДЮСШ-1 4 4 0 0 13:4 12
2.“ЧОРНОМОРЕЦЬ” 4 3 0 1 7:4 9
3.“Зірка” 4 1 1 2 5:6 4
4.“Буковина-2” 4 1 1 2 4:5 4
5.Восход-Бортничі 4 0 0 4 3:13 0

8 грудня.
Втішна група.
“Нива” – “ЧОРНОМОРЕЦЬ-2” – 1:2
ДЮСШ-26 – “Восход-Бортничі” – 0:0 пен. 3:1
“Нива” – “ВОСХОД-БОРТНИЧІ” – 0:1
ДЮСШ-26 – “Чорноморець-2” – 2:0

9-16 місця.
“ПРЕМЄР-НИВА” – “Чемпіон” – 4:0
“ТЕМП” – “Буковина-2” – 3:1
“ПРЕМЄР-НИВА” – “Темп” – 3:1
“БУКОВИНА-2” – “Чемпіон” – 4:3
“ЗІРКА” – ФК “Одеса” – 4:3
“АМУР” – “Спортул” – 2:1
“ЗІРКА” – “Амур” – 4:0
ФК “ОДЕСА” – “Спортул” – 3:1

1/4 фіналу.
“ЧАЙКА” – “Буковина” – 2:1
“ЗІМБРУ” – “Чорноморець” – 2:2 пен.3:2
“ТОРПЕДО” – ДЮСШ-2 – 2:1
“БАРСА” - ДЮСШ-1 – 1:1 пен. 2:1

5-8 місця.
“БУКОВИНА” – “Чорноморець” – 3:0
ДЮСШ-2 – ДЮСШ-1 – 2:0

1/2 фіналу.
“ЗІМБРУ” – “Чайка” – 4:0
“ТОРПЕДО” – “Барса” – 1:1 пен. 3:1

9 грудня.
Втішна група.
“ЧОРНОМОРЕЦЬ-2” – “Восход-Бортничі” – 1:0
ДЮСШ-26 – “Нива” – 2:1

15-те
“Спортул” – “ЧЕМПІОН” – 0:0 пен. 0:1
13-те
“БУКОВИНА-2” – “Одеса” – 2:2 пен. 3:1
11-те
“ТЕМП” – “Амур” – 2:0
9-те
“ПРЕМЄР-НИВА” – “Зірка” – 4:0
7-ме
“ДЮСШ-1” – “Чорноморець” – 4:2
5-те
“ДЮСШ-2” – “Буковина” – 3:2
3-тє
“ЧАЙКА” – “Барса” – 4:3
1-ше
“Торпедо” – “ЗІМБРУ” – 1:1 пен. 1:2

Підготував Олег Федченко

Переглядів: 47
Ім`я *:
Email *:
Код *: