Головна » 2018 » Грудень » 12 » Міжнародний турнір "Золота Нива" U-8. Огляд фіналу
11:08
Міжнародний турнір "Золота Нива" U-8. Огляд фіналу

“WINNER CUP NIVA – 2018” (U-8)

МОЛДАВСЬКІ ЗУБРИ ПЕРЕМОГЛИ КОРАБЕЛІВ В СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ!

Дитячо-юнацький футбол.
Вінниця, 6-9 грудня. СК “Нокаут”.
МІЖНАРОДНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР - (U-8)
“Зимовий кубок Ниви – 2018” (2010 р.н). Регламент турніру - матч 25 хвилин.
За підтримки благодійного фонду Володимира Продивуса
Організатори: Олександр Гайдаржи та Андрій Панчук
Партнер: торгова марка UTMOST
Інформаційний партнер: Вінницький щотижневик “Вболівальник”

ФІНАЛ.
2 тайми по 15 хвилин.
Арбітр: Олександр Сидорук (Вінниця).
“ТОРПЕДО” (МИКОЛАЇВ) – “ЗІМБРУ” (КИШИНІВ) – 1:1 (0:1) пен. 1:2
Голи: ДАН ЖОСАН, 15 (14:32) – АРТЕМ ФОМІН, 30 (29:48).

Даріус Додону

ДИРЕКТОР АКАДЕМІЇ “ЗІМБРУ”: МАРІУС КОДЕСКУ.
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: ВОЛОДИМИР ТАНУРКОВ

Неймовірною окрасою міжнародного турніру у Вінниці, став фінальний поєдинок, адже зустрічалися – справді найкращі команди “WINNER CUP NIVA”. Команди, які жодного разу не поступилися своїм суперникам.
Фінал розпочався масованими атаками “Торпедо”, у якого на вістрі атак діяв Артем Фомін. Блондин з Миколаєва мав чудовий шанс на перших хвилинах, - коли вискочив віч-на-віч з воротарем “Зімбру”, але удар у Фоміна не вийшов.
“Зімбру” одразу відповів: лише стійка врятувала корабеллів після пострілу Юрія Гімпа! Далі, гості турніру з Молдови заволоділи ініціативою та поступово нагнітали тиск на ворота “Торпедо”. На заключній хвилині першого тайму у сторону миколаївців був призначений штрафний, і коли залишалися лічені секунди до сирени рахунок було відкрито. Дан Жосан підійшов до мяча і могутнім ударом, майже з центру поля (!), увігнав круглого в дальню девятку воріт українців – 0:1! Жосан в черговий раз підтвердив звання найкращого гравця на турнірі, зігравши повністю всі 7 поєдинків на турнірі. Через кілька секунд пролунала сирена і “Зімбру” почав святкувати (!) але попереду був другий тайм...
Тайм, який треба повністю занести в актив “Торпедо”. Підопічні Леоніда Морі, діяли як одне ціле і поступово почали перегравати зірок з Молдови. Гарний момент у “Торпедо” мав Глєб Кожанов, але гравець Миколаєва пробив трохи вище кута воріт. Трохи згодом партнери вивели на удар Усачова, - Назар пробивав потужно і невідпорно, але Дан Жосан встигав всюди, зумівши в останню мить підставити ногу і перевести мяч на кутовий.
Коли гравці “Зімбру” вже в другий раз (!) збиралися святкувати перемогу, - українці боролися до останнього, - і досягли свого – у штовханині біля воріт колективу з Молдови, найспритнішим виявився Артем Фомін, - з метра вразивши ворота “Зімбру” - 1:1! Йшли заключні секунди основного часу поєдинку (29:48)! В серії пенальті “Торпедо” звичайно надіялося на перемогу, але у ворота “Зімбру” став капітан - Дан Жосан...
Який, знову став героєм серії післяматчевих пенальті! Дан, як і в матчі з “Чорноморцем” (!), відбив один пенальті, сам – потужним ударом реалізував свою спробу! А після того, як удар українського гравця прийшовся у стійку – крапку у міжнародному турнірі поставив неперевершений Маріуш Кіріак (на фото) - 2:1!
Перемога колективу академії “Зімбру” була закономірна, адже вже з першого поєдинку відчувалося, хто стане чемпіоном. У руки Володимира Тануркова потрапили справжні смарагди, тому побажаємо йому терпіння та наснаги, виховати з них справжніх гравців міжнародного рівня.