18.04.2018 «Франциско Бандурка» получает двести тысяч евро в год, и какой результат?

18.04.2018 Активіст вінницької ГО "Батьківщини молодої" відправляє «Швидку допомогу» на фронт

15.04.2018 «Нива», яка піднялася на третє місце, приймає «Буковину»

15.04.2018 «Нива» розгромила «Поділля» на «класі»

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 7 » «Евертон» продовжив переможну серію у чемпіонаті Вінниці з футболу
12:36
«Евертон» продовжив переможну серію у чемпіонаті Вінниці з футболу

Триває відкритий чемпіонат Вінниці з футболу серед аматорів. Особливу цікавість викликає участь «Евертона». У ньому зібрана низка колишніх гравців вінницької «Ниви». Очільники «Евертона» отримали право використовувати бренд у власників однойменного клубу англійської Прем’єр-ліги. Вони прагнуть відродити справжні історичні традиції британського футболу у нашому місті.
Після стартової нічиєї з володарем Кубку Вінницького району ФК «Стрижавка» (2:2) підопічні Артура Меда здобули вже другу перемогу поспіль. Спочатку вони розгромили «Інтеграл-Атлетик» (Вінниця) – 7:2. А шостого вересня на домашній арені СК «Нива» перемогли ФК «Гайсин» з рахунком 2:1.
Матч відбувався у вечірній час за штучного освітлення. Гра проходила непросто для наших «англійців». На старті «Евертон» володів перевагою, більше тримав м’яч. Йому вдалося відкрити рахунок на 31-й хвилині. Відзначився один із лідерів колективу – півзахисник Костянтин Чукань. Незабаром, на 38-й хвилині, м’яч після удару досвідченого новачка «Евертона» Володимира Рудого (на чемпіонаті області грає за команду вищої ліги «Світанок-Агросвіт» з Бершадщини) знову залітає у сітку воріт.
У другому таймі гайсинчани додали у швидкості і все частіше загрожували воротам Іллі Ткаченка. На 73-й хвилині їм вдалося відіграти один м’яч. Після помилки голкіпера ударом з близької відстані відзначився Артем Мазницький. У ФК «Гайсин» були нагоди вирівняти становище. Після виходу сам-на-сам Дмитро Кирницький не зміг переграти кіпера «Евертона». А після удару Максима Білаша, який вийшов на заміну, господарів врятувала поперечина. «Англійці» також могли збільшити рахунок – приміром, після виходу на побачення с воротарем Віталія Бондарева. Гостей у цьому епізоді врятував кіпер Юрій Сліпчик.
– Нам забракло фарту, щоб досягти позитивного результату. Поєдинок був рівним. Обидві команди демонстрували красивий і швидкісний футбол, – прокоментував президент ФК «Гайсин» Анатолій Слюсарєв.
– У середині першого тайму ми додали у швидкості, що втілилося у забиті м’ячі. Далі ми також більше володіли перевагою, але після помилки воротаря пропустили. Через це наші хлопці почали нервувати, хоча все ж довели гру до перемоги. ФК «Гайсин» – сильна команда, але сьогодні Фортуна була на нашому боці, – сказав головний тренер «Евертону» Артур Мед.
Співпрезидент ФК «Евертон» Артем Кравчук нагадав, що запам’ятовують не гру, а результат.
– Але руки й досі трусяться від переживань. Рахунок 2:0 після першого тайму не віщував неприємностей. Але після пропущеного голу стало дуже тривожно за результат, – сказав Артем Кравчук.
Артем Кравчук нагадав, що його команда заявилася до чемпіонату міста замість «Вінниці молодіжної», що була аутсайдером турніру. Тож з її наявним очковим доробком завдання «англійців» ¬– піднятися якомога вище у турнірній таблиці.
– «Евертон» прагне перемагати у кожній грі. Також цього сезону ставимо найвищі цілі у Кубку Вінниці, – додав Артем Кравчук.
Наступну гру «Евертон» проводить у четвер, 14 вересня, проти «Ниви» (Стрижавка). Гра відбудеться на СК «Нива», починаючи з 20-ї години. Вхід – вільний.
– У першому матчі проти стрижавчан ми втратили перемогу на останніх хвилинах. Тож цього разу намагатимемося реабілітуватися, – підкреслив Артур Мед.