19.01.2018 Як правильно худнути після свят та покращити здоров’я: поради дієтолога-психолога та спортсмена

17.01.2018 Футбольний тиждень у Вінниці (ВІДЕО)

17.01.2018 Cніг і мороз не завадили проведенню меморіалу Олега Серьогіна

16.01.2018 Вінницькі індорхокеїсти здобули «срібло» в Туреччині

15.01.2018 Спортивні анонси тижня у Вінниці

14.01.2018 ФК "Володимир" - у 1/4 фіналу Всеукраїнського турніру з футзалу в Одесі

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 7 » ДЮФЛ України. U-17. «Прем’єр-Нива» - «Атлет» (Київ) 0:2. ФОТО
19:54
ДЮФЛ України. U-17. «Прем’єр-Нива» - «Атлет» (Київ) 0:2. ФОТО

Cьогодні, 7 жовтня, на СК «Нива» відбувся матч ДЮФЛ України серед юнаків 2001 р.н. Команда вінницької ДЮСШ «Прем’єр-Нива» U-17 (тренер – Юрій Козачук) приймала ФК «Атлет» (Київ).
Гра пройшла за певної переваги гостей. В першому таймі вони відкрили рахунок. Але й вінничани могли забити гол, але м’яч відскочив від поперечини. В кінці тайму наш голкіпер потягнув складний м’яч.
На жаль, у другому таймі після непоганої атаки гості забили вдруге. Отже, 0:2. Команда Юрія Козачука програла п’ятий матч поспіль.