Наші новини

23.10.2017 Лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка

22.10.2017 Анонс: женский футбол на СК "Нива"

22.10.2017 ДЮФЛ України. U-17. «Прем’єр-Нива» - «Зміна-Оболонь» (Київ) – 3:2, ФОТОРЕПОРТАЖ

22.10.2017 ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» - «Зміна-Оболонь» (Київ) – 3:0

22.10.2017 ДЮФЛ України. U-14, U-16. «Прем’єр-Нива» у гостях двічі поступилася «Зміні-Оболоні»

20.10.2017 Вінничани виграли міжнародний футбольний турнір. ФОТОРЕПОРТАЖ

20.10.2017 «Евертон» вдруге зіграв внічию з ФК «Володимир»

20.10.2017 ДЮФЛ України. U-17. Положення після 6 туру

20.10.2017 ДЮФЛ України. U-16. Положення після 6 туру

19.10.2017 ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» - в трійці після 6 туру!

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 30 » ДЮФЛ України. U-16. «Прем’єр-Нива» - «Атлет» (Київ) – 1:1. ФОТО
17:08
ДЮФЛ України. U-16. «Прем’єр-Нива» - «Атлет» (Київ) – 1:1. ФОТО

Cьогодні, 30 вересня, на СК «Нива» відбувся матч 4-го туру  ДЮФЛ України. Грали команди U-16 (до 16 років). Суперником колективу Валерія Бровченка був «Атлет» (Київ).
Перший тайм матчу пройшов у цікавій напруженій боротьбі, але завершився без голів. Деяку перевагу тут мали господарі поля. На початку другого тайму гостям вдалося відкрити рахунок. Нападник «атлетів» зробив це головою після розіграшу кутового удару. 0:1.
Небезпека біля воріт нивівців ще не раз виникали після «корнерів».Цікавою була також боротьба груп підтримки. Скандування «Ни-ва, Ни-ва!» змінувалася на «Ат-лет, Ат-лет!». Вболівальники гнали вінницьких футболістів вперед, і на фініші вони створили низку гольових ситуацій.
Головою з близької відстані непогано пробивав Олексій Мазур, ногою з лінії карного майданчику – стипендіат професійної «Ниви-В» Дмитро Івашків. В обох випадках м’яч пройшов поруч зі стійкою. Але в доданий арбітром час той же Івашків спромігся головою вразити ціль і зрівняти рахунок. 1:1!
Гру прокоментував тренер Валерій Бровченко:
– «Атлет» - непогана команда, яка є одним із лідерів в групі. І добре, що ми сьогодні не програли. Бо у суперників було чимало гольових моментів, особливо після стандартів.