18.04.2018 «Франциско Бандурка» получает двести тысяч евро в год, и какой результат?

18.04.2018 Активіст вінницької ГО "Батьківщини молодої" відправляє «Швидку допомогу» на фронт

15.04.2018 «Нива», яка піднялася на третє місце, приймає «Буковину»

15.04.2018 «Нива» розгромила «Поділля» на «класі»

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 30 » ДЮФЛ України. U-16. «Прем’єр-Нива» - «Атлет» (Київ) – 1:1. ФОТО
17:08
ДЮФЛ України. U-16. «Прем’єр-Нива» - «Атлет» (Київ) – 1:1. ФОТО

Cьогодні, 30 вересня, на СК «Нива» відбувся матч 4-го туру  ДЮФЛ України. Грали команди U-16 (до 16 років). Суперником колективу Валерія Бровченка був «Атлет» (Київ).
Перший тайм матчу пройшов у цікавій напруженій боротьбі, але завершився без голів. Деяку перевагу тут мали господарі поля. На початку другого тайму гостям вдалося відкрити рахунок. Нападник «атлетів» зробив це головою після розіграшу кутового удару. 0:1.
Небезпека біля воріт нивівців ще не раз виникали після «корнерів».Цікавою була також боротьба груп підтримки. Скандування «Ни-ва, Ни-ва!» змінувалася на «Ат-лет, Ат-лет!». Вболівальники гнали вінницьких футболістів вперед, і на фініші вони створили низку гольових ситуацій.
Головою з близької відстані непогано пробивав Олексій Мазур, ногою з лінії карного майданчику – стипендіат професійної «Ниви-В» Дмитро Івашків. В обох випадках м’яч пройшов поруч зі стійкою. Але в доданий арбітром час той же Івашків спромігся головою вразити ціль і зрівняти рахунок. 1:1!
Гру прокоментував тренер Валерій Бровченко:
– «Атлет» - непогана команда, яка є одним із лідерів в групі. І добре, що ми сьогодні не програли. Бо у суперників було чимало гольових моментів, особливо після стандартів.