24.11.2017 Переможниця конкурсу краси у педуніверситеті дефілювала в костюмі з пластикових пляшок і корків

24.11.2017 Стартувало голосування за найкращий варіант нової емблеми “Ниви”

23.11.2017 О футбольном турнире памяти Григория Кузика. Видео

22.11.2017 Майбутні поліцейські стали кращими в обласних змаганнях з футзалу

22.11.2017 Олег Шикір: «Спробуємо поборотися за медалі ДЮФЛ»

21.11.2017 Чемпіонат області серед спорттовариств і відомств на СК "Нива"

21.11.2017 Вінницька збірна з фрі-файту розділила перемогу на чемпіонаті України

20.11.2017 "Прем'єр-Нива" виграла домашній Всеукраїнський турнір серед юнаків 2005 р.н. ФОТО

20.11.2017 Меморіал Григорія Кузика у Бершаді

19.11.2017 Анонс матчей 8-го тура IT Лиги по футзалу

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 25 » ДЮФЛ України. U-16. «Прем’єр-Нива» - «Арсенал» (Київ) – 1:2. ФОТО
17:27
ДЮФЛ України. U-16. «Прем’єр-Нива» - «Арсенал» (Київ) – 1:2. ФОТО

Сьогодні, 25 жовтня, на СК «Нива» проходив черговий, 8-й тур, ДЮФЛ України. «Прем’єр-Нива» U-16 «Арсенал» (Київ).
Підопічні Валерія Бровченка розпочали жваво. На 3-й хвилині рахунок відкрив стипендіат професійної «Ниви-В» Дмитро Івашків. Він вийшов на ударну позицію перед карним майданчиком і вразив ціль. 1:0! Гості зрівняли рахунок в першому таймі через помилку нивівського захисника. «Арсенал» вирвав перемогу на початку другого таймі після розіграшу кутового удару. При цьому форварду гостей чомусь дали можливість вільно пробити. 1:2.
Матч коментує Валерій Бровченко:
– Ми мали моменти для того, щоб зрівняти рахунок або навіть вирвати перемогу. Приміром, після чудового прострілу міг забивати Сергій Поліщук. Також гольовий шанс втратив Віталій Воробей.