17.11.2018 Футзальне змагання. Анонс

15.11.2018 Анонси вінницького спортивного тижня

14.11.2018 У Вінниці стартував міжнародний футбольний турнір «Золота Нива» U-12

13.11.2018 Анонс. Міжнародний турнір "Золота Нива" U-12

12.11.2018 Вихованки Бориса Максимчука виграли відкритий чемпіонат Вінниці з самбо

11.11.2018 ДЮФЛ України. U-14. «Прем’єр-Нива» - ДЮСШ Блохіна-Бєланова – 0:2. ФОТО

11.11.2018 Старші команди ДЮСШ Блохіна-Бєланова і «Прем’єр-Ниви» обмінялися перемогами

09.11.2018 Матч із «Минаєм» запрошують переглянути у фан-кафе

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Жовтень » 24 » ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» – «Оболонь» (Київ) – 1:1
20:22
ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» – «Оболонь» (Київ) – 1:1

Сьогодні, 24 жовтня, на СК «Нива» пройшов матч ДЮФЛ України (вища ліга) U-15. Вінницька «Прем’єр-Нива» грала із «Оболонню». Результат гри - 1:1.
В першому таймі господарі вийшли вперед. Після навісу з кутового удару м’яч відскочив до Юрія Дармограя, який закотив його у порожні ворота.
Вінничани мали суттєву перевагу до перерви і не менше 5 гольових моментів. Не забили навіть пенальті! А на фініші матчу «пивоварам» вдалося зрівняти рахунок.
– В першому таймі ми мали величезну перевагу. В другому таймі я почав робити заміни. Думав, що зміцнять нашу гру. А стало гірше, ми пропустили і втратили 3 очки, – каже тренер «Прем’єр-Ниви» U-15 Сергій Шубін.