18.04.2018 «Франциско Бандурка» получает двести тысяч евро в год, и какой результат?

18.04.2018 Активіст вінницької ГО "Батьківщини молодої" відправляє «Швидку допомогу» на фронт

15.04.2018 «Нива», яка піднялася на третє місце, приймає «Буковину»

15.04.2018 «Нива» розгромила «Поділля» на «класі»

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 22 » «Англійська» команда з колишніми нивівцями перемогла за «англійської» погоди
15:50
«Англійська» команда з колишніми нивівцями перемогла за «англійської» погоди

«Евертон», основу якої складають колишні гравці «Ниви», вийшов до півфіналу чемпіонату Вінниці з футболу. За сумою двох зустрічей колектив Артура Меда пройшов «Інтеграл-атлетик».
В першій чвертьфінальній грі на стадіоні «Інтеграл» гості перемогли з рахунком 3:2. В складі переможців гольовим дублем відзначився Костянтин Чукань, а ще один м’яч провів Олександр Гусак.
Через два дні, 21 вересня, на СК «Нива» проходила гра у відповідь. Через сніг і град поєдинок було затримано, але все ж розпочато. Слизьке поле практично вирівняло шанси суперників. Адже всю гру на полі були калюжі. І більш  технічним «евертонівцям» було складно демонструвати швидкий футбол, до якого звикла ця команда. Вони регулярно створювали гольові моменти, але впевнено діяв кіпер «Інтеграл-атлетика». Шанси відкрити рахунок мали Костянтин Чукань, Віктор Сімчук (виходив віч-на-віч) та інші виконавці. «Інтегралівці» також не засиджувалися у захисті, а намагалися гостро контратакувати. Не раз  «Евертон» виручав молодий голкіпер Тарас Щеглов.
У середині другого тайму все ж вінницьким «англійцям» вдалося дотиснути суперника. Чудовий удар під поперечину метрів з 11-и вдався Олександру Собко, який вийшов на заміну. 1:0 і 4:2 за сумою двох матчів на користь «Евертону», який вийшов до півфіналу Кубку Вінниці.
– Ми намагаємося перемагати в кожному матчі. І ставимо серйозні задачі у Кубку Вінниці, – нагадав головний тренер «Евертона» Артур Мед.
– На слизькому полі грати було важко. Але наша команда провела гру гідно. Результатом ми задоволені. Але далі у Кубку Вінниці суперники будуть сильнішими, – сказав співпрезидент «Евертону» Артем Кравчук.