Наші новини

07.01.2023 Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці

29.12.2022 ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Троє вихованок клубу «Elite» стали кандидатами у майстри спорту України

22.12.2022 У Вінниці вшанували найкращих спортсменів і тренерів за підсумками 2022 року

20.12.2022 На спортивному святі для вимушених переселенців Святий Миколай пограв у шахи і баскетбол

20.12.2022 «Маяк» вдесяте виграв відкритий хокейний чемпіонат Вінниці

17.12.2022 Новий керманич важкої атлетики Вінниччини Олександр Кошелєв отримав відзнаку від керівництва Всеукраїнської федерації

05.12.2022 А.Павелко - майже неможливо. А.Шевченко - 50 на 50?...

28.11.2022 Вінничани здобули вісім бронзових медалей на чемпіонаті України з фрі-файту

27.11.2022 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови

26.11.2022 Стартують чемпіонат та Кубок області з футзалу серед аматорських команд

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Жовтень » 12

Сьогодні, 12 жовтня, на СК «Нива» пройшов тур ДЮФЛ України (U-16). У вінницькому дербі «Прем’єр-Нива» приймала ОДЮСШ Блохіна-Бєланова.
Господарі відкрили рахунок прямим ударом зі штрафного. Але ще перерви, після масованої атаки ОДЮСШ Блохіна-Бєланова спромоглася відігратися. А в другому таймі вирвала перемогу – 1:2.

Перегляди 258 | Дата: 12.10.2019

Сьогодні, 12 жовтня, на стадіоні Палацу дітей та юнацтва пройшов тур ДЮФЛ України. У вінницькому дербі ОДЮСШ Блохіна-Бєланова приймала «Прем’єр-Ниву».
Гості виграли обидва матчі. У грі U-17 нивівці перемогли – 3:1, а у грі U-15 – 2:1.
Отже, за сумою чотирьох матчів дербі в активі «Прем’єр-Ниви» дві перемоги і нічия, в пасиві – поразка.

Перегляди 225 | Дата: 12.10.2019

На 23-й хвилині нивівець Олександр Гора зробив діагональну гольову переплачу на Іллю Збитковського. Той виграв боротьбу за м’яч і переграв воротаря.
На фініші гри рефері дав спірний пенальті, що викликало обурення у господарів поля. За словами Олександра Гори, суперник вдарив по воротах, після чого зачепився за нивівського голкіпера. Але стандарт було реалізовано. Отже, нічия – 1:1.
– Це той же рефері із Бердичева, який торік судив наш матч проти ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Тоді він також постав точку, і ми програли. Й зараз пенальті не було. Ми не розуміємо, чого вінницьке дербі знову судить той же упереджений рефері, – каже тренер «Прем’єр-Ниви» U-16 Сергій Шубін.