Головна » 2019 » Серпень » 17

Після трьох стартових поразок поспіль «Нива» опинилася на дні турнірної таблиці. Тож їй конче було необхідно брати очки в домашньому матчі з «Вересом» (Рівне), який до цього не знав очкових втрат. Це була друга гра в сезоні без глядачів. Нагадаємо, «Нива» відбуває 3-матчове покарання за напад фанів  на суддю минулого сезону.
В складі гостей були помітні гравці, які раніше виступали за нашу команду. Це воротар Максим Бабійчук і форвард Михайло Шестаков (вихованець ладижинського футболу), що вийшов із капітанською пов’язкою. Натомість у «Ниви» не було дискваліфікованого атакувального півзахисника Артура Загорулька, автора гола в подільському дербі.
Перший тайм проходив в гострій боротьбі. Все ж було помітно бажання господарів діяти від захисту, надійно в обороні. Адже в попередніх матчах «Нива» чимало пропускала. Непогані шанси відкрити рахунок були у Михайла Шестакова. Натомість ворота рівнян небезпечно атакували Ярослав Браславський, Тимофій Брижчук і Денис Громок.
А майже одразу після перерви, на 54-й хвилині, вінничан чекав «холодний душ». Після кількох добивань гол с близької відстані провів Михайло Шестаков. 0:1. Як раз в цей час фани «Ниви» за межами стадіону флаштували фаєр-шоу. Але святкувати довелося гостям. Втім, недовго.
Спочатку, на 57-й хвилині,  Ярославу Браславському вдався швидкий прорив. В боротьбі із захисником метрів із 10-и в ... Читати далі »

Перегляди 196 | Дата: 17.08.2019