Головна » 2019 » Червень » 22

21 червня вінницька «Нива» провела перший контрольний поєдинок у міжсезоння. Суперником колективу Вадима Кудіярова і Колінса Нгахи був міцний аматорський ФК «Томашпіль». Цей клуб нещодавно виграв першу лігу чемпіонату Вінниччини і отримав право на підвищення у класі. За нього виступають відомі колишні професіонали шкіряного м’яча: екс-нападник «Ниви» Володимир Поліщук і граючий тренер Валентин Кучковський.
Тим часом наш клуб другої ліги проводив поєдинок в експериментальному складі. Зокрема, в ньому зараз грали  виключно футболісти, які перебувають на перегляді.
В цілому ФК «Томашпіль» більше володів м’ячем, а нивівці грали на контратаках. В першому таймі глядачі забитих голів не побачили.
За 15 хвилин до фінішу рахунок було відкрито. «Нива» почала пресингувати на чужій половині поля, що спонукало томашпільців помилитися. М’яч отримав
вихованець Вінницької ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, гравець команди U-19 Богдан Нагайський. Він в один дотик чудово пробив по воротах із-за меж карного майданчику. Причому побачив, що воротар необережно залишив свої володіння. 1:0!
Вже через кілька хвилин господарі поля відігралися. Володимир Поліщук на правому фланзі обіграв захисника, виконав навісну передачу на дальню штангу, яку вдало замкнув його партнер по команді. 1:1.
– Грати нам було непросто, враховуючи спекотну погоду і фізичний стан підго ... Читати далі »

Перегляди 219 | Дата: 22.06.2019