Головна » 2019 » Травень » 12

Сьогодні, 12 травня, у Вінниці відбувся черговий матч Дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків до 14 років. Місцева «Прем’єр-Нива» приймала  «Зірку» (Київ). Грали на СК «Нива».
Гра завершилася із рахунком 2:0 на користь вінничан. Рахунок в першому таймі відкрив Захар Федін – після флангового прострілу замкнув комбінацію. Тут не обійшлося без помилки голкіпера.
Другий гол після прострілу провів Артем Пасічник . Воротар пішов на вихід, але не зміг зупинити суперника.
– Ми розраховували на перемогу. Мали ще моменти, аби довести рахунок до розгромного, – каже тренер «Прем'єр-Ниви» U-14 Олександр Гурін. – Тепер и прагнемо потрапити до фінальної четвірки, аби поборотися за медалі. Наступний матч проводимо на виїзді проти столичної «Оболоні».

Перегляди 244 | Дата: 12.05.2019

Сьогодні, 12 травня, у Вінниці відбувся черговий матч Дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків до 15 років.
Місцева «Прем’єр-Нива» приймала  «Зірку» (Київ). Грали на СКА «Нива»
Перший тайм завершився на користь гостей. В дебюті матчу «зіркові» футболісти  вийшли вперед після вдало організованого пенальті.
Але в другому таймі господарі поля перехопили ігрову ініціативу. Вони володіли перевагою наслідком якої стали два забитих голи. Отже 2:1 на користь «Прем`єр-Ниви».

Перегляди 267 | Дата: 12.05.2019