Головна » 2019 » Травень » 06

Вчора, 5 травня, на СК «Нива» пройшов черговий поєдинок ДЮФЛ України серед юнаків 2003 р.н.  «Прем’єр-Нива» під керівництвом Олександра Квятковського приймала ДЮСШ № 26(Київ).
Перший тайм цієї зустрічі завершився без голів. А в другому таймі киянам після стандарту вдалося вийти вперед. На щастя, наприкінці гри «Прем’єр-Ниві» вдалося зрівняти рахунок – 1:1.
– Гра була рівною. Обидві команди мали нагоди забити і скористувалися ними. Результатом ми не задоволені. Бо грали вдома, - прокоментував заступник директора ДЮСШ «Прем’єр-Ниви» Олег Шикір.

Перегляди 249 | Дата: 06.05.2019

Вчора, 5 травня, на СК «Нива» пройшов черговий поєдинок ДЮФЛ України серед юнаків 2002 р.н.  «Прем’єр-Нива» приймала ДЮСШ № 26(Київ).
Перший тайм цієї зустрічі завершився без голів. А в другому таймі киянам вдалося двічі вразити ворота нивівців. Причому в одному випадку помилився наш воротар, який вибив м’яча прямо на суперника. Отже, чергова поразка – 0:2.
– До кінця сезону ми проведемо ще три матча з київськими командами. В тому числі й з лідером «Оболонню». Розраховуємо здобути очки, - прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви» 2002 р.н. Валерій Бровченко.

Перегляди 226 | Дата: 06.05.2019