Наші новини

07.01.2023 Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці

29.12.2022 ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Троє вихованок клубу «Elite» стали кандидатами у майстри спорту України

22.12.2022 У Вінниці вшанували найкращих спортсменів і тренерів за підсумками 2022 року

20.12.2022 На спортивному святі для вимушених переселенців Святий Миколай пограв у шахи і баскетбол

20.12.2022 «Маяк» вдесяте виграв відкритий хокейний чемпіонат Вінниці

17.12.2022 Новий керманич важкої атлетики Вінниччини Олександр Кошелєв отримав відзнаку від керівництва Всеукраїнської федерації

05.12.2022 А.Павелко - майже неможливо. А.Шевченко - 50 на 50?...

28.11.2022 Вінничани здобули вісім бронзових медалей на чемпіонаті України з фрі-файту

27.11.2022 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови

26.11.2022 Стартують чемпіонат та Кубок області з футзалу серед аматорських команд

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Квітень » 15

Конкурентним був поєдинок «Прем’єр-Ниви» 2003 р.н. і «Арсенала». Перший тайм гості виграли із рахунком 2:0. Команда Олександра Квятковського спромоглася відіграти один м’яч. Але гості доволі швидко ударом із близької відстані поновили розрив. Після вдало виконаного нивівцями пенальті рахунок став 3:2 на користь арсенальців. Суддя незабаром міг призначити ще один 11-метровий у ворота «Прем’єр-Ниви», але не став цього робити. Отже, поразка нашої команди.
Головний тренер вінничан Олександр Квятковский відмовився розлого коментувати гру, лише зазначивши, що незадоволений результатом. А ось присутній на матчах проти «канонірів» головний спеціаліст із дитячо-юнацького футболу Вінницької обласної федерації футболу Віктор Коваленко оцінив поєдинки.
– Вінничани починали непогано. Але з часом столичні команди почали повністю контролювати гру. Можливо, у ДЮСШ «Арсенал» дещо сильніший тренерський склад, – сказав Віктор Коваленко.

... Читати далі »

Перегляди 278 | Дата: 15.04.2019

Після зимової перерви поновилися змагання у вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) України. 14 квітня вінницька «Прем’єр-Нива» приймала лідера групи – столичний «Арсенал». На СК «Нива» відбулися ігри у двох вікових категоріях.
В поєдинку найстарших учасників ДЮФЛ, 2002 р.н. (цьогорічних випускників спортшкол), рахунок було відкрито на старті. «Каноніри» використали швидку контратаку. Наш воротар відбив м’яч, але на добиванні кияни були швидшими. На 23-й хвилині у ворота команди Валерія Бровченка було призначено пенальті, який гості реалізували. Перший тайм завершився із рахунком 0:2.
– Гра була майже рівною. Але наші футболісти більше помилялися, втрачали м’яч у простих ситуаціях, – зазначив головний тренер «Прем’єр-Ниви» 2002 р.н. Валерій Бровченко.
В другому таймі вінничанин Микита Ковбасюк використав вихід віч-на-віч і відіграв один м’яч. Незабаром «Прем’єр-Нива» пропустила швидку контратаку, і гості відновили різницю в рахунку.
Це не влаштовувало господарів поля, вони активізувалися і заробили пенальті. Штатний пенальтіст нивівців Віталій Воробйов пробив не дуже вдало, і воротар киян витягнув м’яч.
Не забиває ти - забивають тобі. Після чергової блискавичної контратаки і помилки наших оборонців «Арсенал» заштовхав м’яча у практично порожні ворота. І останній гол вінничанам забили пі ... Читати далі »

Перегляди 277 | Дата: 15.04.2019

Дві збірні ДЮСШ «Прем’єр-Нива» грали у Щасливому (Київська область) проти команди місцевої ДЮСШ. Наша команда 2005 р.н. перемогла із рахунком 8:1. А вінницький колектив 2004 р.н. здолав цього ж суперника із результатом 2:1.

Перегляди 230 | Дата: 15.04.2019