Головна » 2018 » Квітень » 14

Сьогодні, 14 квітня, поновилися змагання  ДЮФЛ України (вища ліга). ДЮСШ «Прем’єр-Нива» у двох вікових категоріях грала в гостях проти «Зірки» (Київ).
Наша команда 2004 р.н. (тренер – Олександр Квятковський) виграла із розгромним рахунком 4:0 (перший тайм – 3:0).
Тим часом ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2002 р.н. (тренер ¬– Валерій Бровченко) перемогла «Зірку» (Київ) із рахунком 3:0.
-Ми володіли беззаперечною перевагою. Могли виграти і з більшим рахунком, бо мали ще гольові моменти, - прокоментував Валерій Бровченко.

Перегляди 486 | Дата: 14.04.2018

Сьогодні, 14 квітня, поновилися змагання  ДЮФЛ України (вища ліга). ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2003 р.н. (тренер – Сергій Шубін) приймала ДЮСШ Чернігова. Вінничани на СК «Нива» виграли із рахунком 1:0 (перший тайм – 0:0). Єдиний м’яч вони провели із пенальті.
-Матч був важким. Головне, що перемогли. Гра забувається, а результат залишається, - прокоментував Сергій Шубін.

Перегляди 328 | Дата: 14.04.2018

Сьогодні, 14 квітня, поновилися змагання  ДЮФЛ України (вища ліга). ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2001 р.н. (тренер – Юрій Козачук) приймала ДЮСШ Чернігова. Вінничани на СК «Нива» виграли із рахунком 2:0 (перший тайм – 1:0). Один із м’ячів, із пенальті, провів Данило Драбатий, який залучається до виступів за професійну «Ниву».
-Важко було грати після зимової перерви. Ми мали перевагу. Але головне, що перемогли. Це найголовніше, -прокоментував Юрій Козачук.

Перегляди 361 | Дата: 14.04.2018