Головна » 2017 » Листопад » 04

Сьогодні, 4 листопада, у Вінниці відбувся матч ДЮФЛ України U-15. «Прем’єр-Нива» (Вінниця) приймала КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе). Наша команда виграла з рахунком 1:0. Єдиний м’яч на початку першого тайму забив Антон Глуханюк. Після розіграшу ауту він пробив першим дотиком і влучив у ближній кут. В другому таймі вінничанам було важкувато.
– Адже суперник був непростим. Тому в другій половині ми грали переважно на контратаках. Вся команда показала характер, тому когось одного не будемо виділяти, – сказав тренер «Прем’єр-Ниви» Сергій Шубін.

... Читати далі »

Перегляди 606 | Дата: 04.11.2017

Сьогодні, 4 листопада, у Вінниці відбувся матч ДЮФЛ України U-17. «Прем’єр-Нива» (Вінниця) приймала КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе). Наша команда програла з рахунком 2:4. На першій хвилині  першого тайму гол забив нивівець Федір Кондрацький. Він перекинув м’яча через воротаря, реалізувавши вихід час-на-сам. 1:0.
Але «КОДЮСШ-Арсенал» у першому таймі зміг не лише відігратися, але й забити загалом три м’ячі (дальнім ударом, після рикошету, після помилки вінницького воротаря).
В другому таймі суперники обмінялися влучними пострілами. Гості забили з метрів 25-и, після рикошету. Вінничани провели другий м’яч на фініші поєдинку, відзначився Богдан Зугравий. 2:4.

Перегляди 450 | Дата: 04.11.2017

Сьогодні, 4 листопада, на Київщині відбувся матч ДЮФЛ України U-16. «Прем’єр-Нива» (Вінниця) змагалася проти КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе). Наша команда зіграла внічию з рахунком 1:1.
В першому таймі вінничани вийшли вперед. Простріл вдало замкнув Ілля Одчешинський. Далі гра відбувалася на зустрічних курсах. Обидві команди мали гольові моменти. Господарям вдалося зрівняти рахунок після розіграшу кутового удару.
– Нічия є закономірним результатом. Адже обидві команди мали шанси забити голи, – сказав тренер «Прем’єр-Ниви» Валерій Бровченко.

Перегляди 356 | Дата: 04.11.2017

Сьогодні, 4 листопада, на Київщині відбувся матч ДЮФЛ України U-14. «Прем’єр-Нива» (Вінниця) змагалася проти "КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе). Наша команда виграла з рахунком 3:0. У першому таймі нивівці провели два голи, а в другому збільшили перевагу. М’ячі забивали Дмитрук, Загородній, Ковтунець. Всі були проведені із гри.
– Наша команда володіла перевагою. Тому її перемога є цілком закономірною, – сказав тренер «Прем’єр-Ниви» Олександр Квятковський.

Перегляди 375 | Дата: 04.11.2017