Головна » 2017 » Жовтень » 26

Сьогодні, 26 жовтня, в Києві проходив 8-й тур ДЮФЛ України U-15. «Прем’єр-Нива» зустрічалася з «Арсеналом» (Київ). Підопічні Олександра Квятковського зіграли внічию з рахунком 1:1. Єдиний м’яч в складі вінницької команди в першому таймі забив Назар Марчук. Але господарі ще до свистка на перерву спромоглися зрівняти рахунок. 1:1.
Матч коментує Олександр Квятковський:
– Гра проходила на зустрічних курсах. У обох команд було приблизна рівна кількість гольових моментів. Хлопці зробили все, що могли задля досягнення позитивного результату.

Перегляди 367 | Дата: 26.10.2017

Сьогодні, 26 жовтня, в Києві проходив 8-й тур ДЮФЛ України U-17. «Прем’єр-Нива» зустрічалася з «Арсеналом» (Київ). Підопічним Юрія Козачука було непросто, адже на матч вони приїхали хвилин за 40 до нього, одразу на розминку.
Але нивівці були налаштовані на серйозну боротьбу. Перший тайм завершився з рахунком 0:0. В перерві наш тренер зробив певні ігрові перестановки, і це спрацювало. Вже на п’ятій хвилині другого тайму Ярослав Марусич відкрив рахунок. Він використав вдалу передачу і з 18-и метрів вразив вже порожні ворота. 0:1.
За 8 хвилин до фінішу вінничанин Данило Драбатий пройшов майже з центру поля, обіграв захисників і подвоїв рахунок. В завершальні хвилини господарі організували справжню навалу на ворота «Прем’єр-Ниви». Вони заштовхали один м’яч. Але наші хлопці все ж вистояли і здобули третю поспіль перемогу – 1:2!
Матч коментує Юрій Козачук:
– Хочу відмітити всю команду. Вона досягає результату за рахунок наполегливості, характеру і командного духу.

Перегляди 377 | Дата: 26.10.2017