Головна » 2017 » Вересень » 25

24 вересня «Нива-В» у рамках 13-го туру чемпіонату України з футболу приймала на СК «Нива» хмельницьке «Поділля». Нагадаємо, у першому колі подільське дербі також відбувалося у Вінниці і завершилося з неприємним для господарів рахунком 0:0.
Зараз нивівці проводили перший поєдинок під керівництвом нового головного тренера Дениса Колчина. Тому кожен гравець прагнув проявити себе якнайкраще.
На початку першого тайму команди намагалися обмінюватися атаками, але гостроти біля самих воріт було небагато. У складі «Поділля» активністю відрізнявся Андрій Джурко. Він мав кілька непоганих шансів біля наших воріт. Зокрема, на 20-й хвилині вихід Джурка віч-на-віч ледь зупинив наш воротар Максим Бабійчук.
Все ж вінничани більше володіли м’ячем, і на 29-й хвилині спромоглися відкрити рахунок. Фланговий простріл Олексія Разуваєва головою замкнув вже у порожні ворота (з близької відстані) Ігор Маляренко. 1:0!
Забитий м’яч додав господарям полю куражу, і вони ще більш завзятіше почали штурмувати ворота Сергія Дворника. На 40-й хвилині на побачення з голкіпером гостей вискакував Маляренко, але той виявився швидшим і встиг забрати м’яча. Але вже через дві хвилини непогану атаку провели подоляни, і наші захисники ледь встигли вибити круглого із воріт, куди не встиг повернутися Бабійчук. Наприкінці тайму розпочалася злива, через що частина глядачів почала швидко залишати арену.
У перерві у вінничан в ... Читати далі »

Перегляди 337 | Дата: 25.09.2017