Головна » 2017 » Червень » 23

У м. Чернівці відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2004 р.н. Вінницю представляла «Прем’єр-Нива» під керівництвом тренера Олександра Квятковського. Проти неї змагалися команди, які ведуть підготовку до виступів у вищій лізі ДЮФЛ України.
Юні нивівці виграли три матчі на груповому етапі – у команд Тернополя, Чернівців, Володимира-Волинського. В напівфіналі «Прем’єр-Нива» здолала в серії пенальті тернополян – після нульової нічиєї в основний час. В фіналі наша команда протистояла «Буковині» (Чернівці), господарям поля.

Основна частина цієї гри завершилася з рахунком 6:0, а в серії пенальті вінничани вирвали перемогу – 4:2.
Олександр Квятковський визнав, що кращим в його команді був голкіпер Денис Барченко. Недарма його визнали кращим гравцем турніру.

Перегляди 307 | Дата: 23.06.2017

22 червня «Нива-В» провела перший контрольний поєдинок у міжсезоння. Це була двостороння гра, яка відбулася на фоні дворазових тренувань. Грали три тайми по 20 хвилин. Команді Нгахи Колінса і воротаря Максима Бабійчука (в помаранчевих манішках) протистояв склад з Ярославом Браславським і воротарем Андрієм Кліщуком (зелені). На поле вийшли і кілька потенційних кандидатів до складу «Ниви-В».
Поєдинок проходив досить жваво. Було чимало боротьби, флангових проривів, гострих моментів. Рахунок вдалося відкрити «помаранчевим» на початку другого тайму – потужним пострілом з кута карного майданчику відзначився Тарас Овчар. 1:0!
Перевага цього складу відчувалася й надалі. Хоча й «зелені» мали гострі моменти – приміром, практично віч-на-віч виходив Ігор Маляренко, але замість удару прострілив, і підставити ногу ніхто не зміг. Наприкінці третього тайму за фол на активному Тарасі Овчарі було призначено пенальті. Його чітко, як завжди, реалізував Колінс Нгаха. Останній м’яч провів потенційний новачок «Ниви-В», який чітко перекинув м’яча через Андрія Кліщука, який вчергове вийшов далеко вперед. Отже, 3:0.
Наступний контрольний матч «Нива-В» проведе 29 червня в Києві, на «Оболонь-Арені»,проти місцевої «Оболоні». Початок поєдинку – о 17.00.
Головний тренер «Ниви-В» Володимир Горілий відповів на кілька запитань прес-сл ... Читати далі »

Перегляди 325 | Дата: 23.06.2017