Головна » 2017 » Квітень » 11

Кардинально оновлена «Нива-В» в 2017 році поліпшила свою гру та результати в чемпіонаті України з футболу (друга ліга). Після двох поспіль перемог команда Василя Вовка піднялася на восьме місце в турнірній таблиці. Днями вона на виїзді зіграла внічию з рахунком 2:2 з «Кременем» (Кременчук), який йде третім в перегонах.
«Нива-В» продовжує гонитву за лідерами і боротьбу за путівку до першої ліги чемпіонату України.  Наступний поєдинок нивівці проведуть вдома проти «Іллічівця-2» (Маріуполь, Донецька область). Гра відбудеться в середу, 12 квітня, на СК «Нива». Початок – о 15.00.
В матчі з маріупольцями вже зможуть взяти участь лідери нивівців – півзахисник-капітан Колінс Нгаха і захисник Олександр Борячук.  Вони пропускали попередній матч з «Кременем» через перебір жовтих карток.
Глядачам цікаво буде побачити не лише футбол, але й дівчат-чарлідерів в одязі нивівських кольорів (білого і зеленого). Вони виступатимуть перед матчем і у його перерві. А також залюбки фотографуватимуться з усіма охочими.

Перегляди 318 | Дата: 11.04.2017

Після зимової перерви поновилися змагання Дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) України. Нагадаємо, у вищій лізі (в чотирьох вікових категоріях) бере участь вінницька «Прем’єр-Нива».
10 квітня «Прем’єр-Нива» U-17 (тренери – Олександр Гайда ржи і Андрій Панчук) на СК «Нива» поступилася столичним футболістам зі «Зміни-Оболонь» з рахунком 0:1. Наші футболісти вели гру, мали гольові моменти, але хвилин за 10 до фінішу пропустили гол.
– Друге коло лише набирає оберти, у наших команд все попереду. В складі «Прем’єр-Ниви» U-17 є перспективні футболісти, які з часом можуть поповнити склад професійної «Ниви-В», – сказав заступник директора «Прем’єр-Нива» U-15 (тренери – Валерій Бровченко і Олег Шикір) також програли «Зміні-Оболонь» з рахунком 0:2. Вже після тайму нивівці програвали, на 27-й хвилині помилився воротар. Але перший тайм пройшов на-рівних.
– В другому таймі підустали наші півзахисники. Тому ми зробили низку замін. Втім, команда суперника демонструвала кращу якість володіння м’ячем, – каже Валерій Бровченко.
За 10 хвилин до фінішу, на 60-й хвилині вінничани пропустили другий м’яч.
– В нашій команді виступають 6 футболістів з районів. Тому колектив поки що не дуже зіграний. Але у нас починається чемпіонат області, за рахунок чого команда може покращити гру, – додав ... Читати далі »

Перегляди 273 | Дата: 11.04.2017