Головна » 2017 » Лютий » 19

Триває чемпіонат Вінниці з футзалу серед юнаків 2009 і 2008 р.н.  В турнірі беруть участь чотири команди ДЮСШ «Прем’єр-Нива», яких підготували тренери Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук. Вони перемагають практично в усіх матчах і вийшли в лідери перегонів.
Зокрема, друга нивівська команда 2009 р.н. 18 лютого розгромила ДЮСШ «Темп» 2009 р.н. – 4:1, а перша наколотила цьому ж супернику вдвічі більше сухих м’ячів. Тим часом перша команда «Прем’єр-Нива» 2008 р.н. поступилася команді школи № 15 з рахунком 2:3, а друга виграла з рахунком 5:0.
– Наша головна мета – розвиток дітей. Також буде непогано, якщо вдало виступимо нам чемпіонаті міста. Поки наші команди програли лише один поєдинок. Минулого року ми не брали участі в цьому турнірі, тобто зараз ми дебютуємо, – сказав Андрій Панчук.
Для довідки.
Команда ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2009 р.н. виграла п’ять різних турнірів, посіла одне третє місце і лише одного разу залишилася за межами призерів.

... Читати далі »

Перегляди 307 | Дата: 19.02.2017

Технічні результати
«Arsenal Cup-2017″ ім. Сергія Закарлюки. 18.02.2017. 3-й тур. Конча Заспа, УТБ «Динамо» Київ,  «Оболонь-Бровар» (Київ) — «Нива-В» Вінниця — 3:0 (1:0).
Голи: Ковбаса, 14, 56 (пен.), К. Коваленко, 86.

У третьому турі турніру імені С. Закарлюки «пивовари» зустрічалися з «Нивою-В». До середини першого тайму гра була відносно рівною. Але все ж матч переважно пройшов під диктовку «оболонців», про що говорить кінцевий результат.
Кияни відкрили рахунок вже на 14-й хвилині: Бровченко виконав штрафний, м’яч відскочив до Ковбаси, й Артем в боротьбі спрямував кулю в сітку воріт.
У другому таймі кияни продовжували володіти ігровою ініціативою, виставивши при цьому частину молоді. Два інших голи глядачі побачили вже в цій половині гри. Спочатку Артем Ковбаса впевнено реалізував 11-метровий удар, а вже в кінцівці поєдинку Костянтин Коваленко заштовхав м’яч в ворота, після подачі у виконання Євгенія Шевченка. Зрештою, впродовж усієї другої половини матчу «пивовари» створили достатню кількість моментів. Хоча й «нивівці» надійно тримали оборону і самі теж провели кілька гострих атак.
- Ми і в цьому матчі вирішили грати «другим номером». Нашим завданням було організувати надійну оборону за участю гравців, що знаходяться на перегляді. Крім того, я вдячний керівництву «Об ... Читати далі »

Перегляди 298 | Дата: 19.02.2017