Головна » 2017 » Лютий » 05

4 лютого на СК «Нива» відбулися чергові контрольні поєдинки СФК «Нива-В». Суперником команди Василя Вовка було хмельницьке «Поділля», яка також, як і наша команда, виступає в другій лізі чемпіонату України. Грали на добре розчищеному від снігу полі. Подільське дербі зібрало близько сотні глядачів.

Відбулося дві гри. У першій «Нива-В» виставила потенційно основний склад – гравців складу 2016 року плюс потенційних новачків, які перебувають на перегляді. Після першого тайму наша команда повела з розгромним рахунком 3:0! Голи забили Колінс Нгаха (7-а хвилина, з пенальті), Ярослав Браславський (15-а хвилина, головою після флангової подачі) і один з потенційних новачків (після подачі з лівого флангу з кутового).

У другому таймі гра вирівнялася, і моментами навіть гості більше володіли ініціативою. Вінничани провели ще один м’яч – Загалевич намагався зі штрафного зробити передачу на дальню штангу, але вручив у дев’ятку. Гості відповіли двома влучними пострілами (Якубов і Медведчук), поставивши фінальну крапку в грі. Отже, 4:2 на нашу користь.

В другому матчі на поле переважно виходила молодь і потенційні новачки «Ниви-В». І знову наша команда перемогла – 4:1, причому на останніх секундах привезла собі автогол.

Перегляди 329 | Дата: 05.02.2017

З ініціативою встановити у Жмеринці пам'ятний знак героям Небесної сотні з цього міста Леоніду Полянському та Валерію Брезденюку виступив Вінницький осередок громадської організації "Батьківщина молода".

Про це на сесії Жмеринської міської ради розповідав голова Вінницької міської ГО "Батьківщина молода" Валентин Ганчевский. Весь депутатський корпус та особисто мер міста Анатолій Петрович Кушнір підтримали ініціативу і висловили свої пропозиції щодо місця розташування та фінансування пам'ятного знаку.

– Віримо, що в 2017 році у Жмеринці з'явиться священне місце для вшанування Героїв України. Чекаємо, коли на сесії депутати Жмеринської міської ради проголосують за це рішення. Поки є лише попередня домовленість, – сказав Валентин Ганчевский.

Перегляди 284 | Дата: 05.02.2017