Головна » 2017 » Січень » 29

Протягом 2016 року на нашому сайті «skniva.at.ua» тривав конкурс серед кращих коментаторів-дописувачів. Його проводила адміністрація СК «Нива» і ДЮСШ «Прем’єр-Нива». Як і рік тому, переможцем виявився держслужбовець Роман Шаламай. Він працює в департаменті агропромислового розвитку Вінницької обласної державної адміністрації.

У 2017 році конкурс коментаторів сайту «skniva.at.ua» буде продовжено. Пропонуємо залучатися до нього любителям спорту. Журі оцінюватиме кількість і якість дописів на ресурсі. Наприкінці року кращого коментатора чекає приз – орієнтовно це буде футбольний м’яч.

Перегляди 461 | Дата: 29.01.2017

СФК «Нива-В» 28 січня провів перший контрольний поєдинок у 2017 році. Це була двостороння гра команди. У ній взяли участь як гравці, які перебувають на контракті з клубом, так і потенційні новачки. Причому поділу на старожилів і тих, що перебувають на перегляді, не було.

«Зелені» змагалися проти «білих». Матч викликав певний інтерес у глядачів, яких зібралося кілька десятків. Вболівальники стояли біля кромки поля і спостерігали за цікавими футбольними подіями. До речі, найактивніші з них разом з футболістами допомагали розчищати арену від снігу, готуючи її до поєдинку.

Матч тривав три тайми – перші по 30 хвилин, заключний – 20 хвилин. Стартовий відрізок пройшов з перевагою гравців у зелених футболках. На 16-й хвилині рахунок з пенальті відкрив Ярослав Браславський. На 21-й хвилині його подвоїв ударом головою наш молодий футболіст Максим Малахов, який відновився після важкої травми. Змінив перевагу зелених на 23-й хвилині гравець, що перебуває на перегляді, під № 20. Отже, 3:0.

В другому таймі гра майже вирівнялася, рахунок не змінився. В третьому таймі тренери дали можливість вийти на поле перспективним юним гравцям ДЮСШ «Прем’єр-Нива», і малюнок гри змінився. Білим вдалося провести два м’ячі у ворота опонентів – 3:2. Один з голів забив Андрій Маляренко, молодший брат нападника «Ниви-В». Але зеленим також вдалося вразити чужы ... Читати далі »

Перегляди 328 | Дата: 29.01.2017