Головна » 2015 » Листопад » 08

На першому місці групи в дитячо-юнацькій футбольній лізі (перша ліга) України залишається вінницька «Прем’єр-Нива» 2001 р.н. Восьмого листопада, в останньому матчі перед міжсезонням, підопічні Юрія Козачука на СК «Нива» приймали «Хілд-Любомир» (Київська область). Це був перший поєдинок другого кола. Він проходив за прохолодної  погоди і невеликого дощу.

Вінничани здолали суперника з рахунком 1:0. Єдиний м’яч було забито на 35-й хвилині.

– В цій грі не все у нас виходило. Адже колектив «Хілд-Любомир» вже був знайомий з нашою манерою гри. Нагадаю, в першому колі ми здолали в гостях цю команду з рахунком 6:2. Але завдяки бійцівським якостям наших дітей ми й зараз досягли перемоги та з гарним настроєм вступаємо у міжсезоння, – прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви» 2001 р.н. Юрій Козачук.

... Читати далі »

Перегляди 317 | Дата: 08.11.2015

Вінницька «Прем’єр-Нива» 1999 р.н. провела восьмого листопада черговий поєдинок в дитячо-юнацькій футбольній лізі (перша ліга) України. В останньому матчі перед міжсезонням підопічні Олександра Гайдаржі і Андрія Панчука  на СК «Нива» приймали «Хілд-Любомир» (Ставище, Київська область), який посідав четверте місце в турнірній таблиці. Це був перший поєдинок другого кола.

Вінничани володіли ігровою перевагою, але спромоглися лише здобути нічию – 2:2. Рахунок в першому таймі відкрив нивівець Ростислав Мацай. Він використав передачу з глибини поля і використав вихід один-на один. Гості в першому таймі відігралися через помилку на виході воротаря «Прем’єр-Ниви» Єгора Федорова. Далі кияни навіть вийшли вперед, а на фініші матчу «Прем’єр-Нива» все ж спромоглася зрівняти рахунок. М’яч після боротьби в штрафній залетів у ворота з метра.

Матч прокоментували фахівці.

Тренер «Прем’єр-Ниви» 1999 р.н. Андрій Панчук:

– Для перемоги нам забракло в першу чергу бажання. Хлопці в думках вже перебували у відпустці. Через такий настрій ми й не змогли досягти перемоги. ДЮФЛ поновиться вже навесні. Поки команда тиждень відпочиватиме. А з 23 по 26 грудня візьме участь у всеукраїнському турнірі.

Тренер ФК «Нива» Артур Мед:

– На полі грали дві гарних команди. Але сильніше виглядали са ... Читати далі »

Перегляди 342 | Дата: 08.11.2015

21.11.15р. відбудеться відкритий чемпіонат міста з армспорту серед юніорів та юніорок, чоловіків та жінок.

Місце проведення: зал армспорту на СК «Нива». Початок змагань о 13:00 год.

Перегляди 306 | Дата: 08.11.2015