Головна » 2015 » Жовтень » 26

Вчора, 25 жовтня, вінницькі команди «Прем’єр-Нива» провели чергові тури в Дитячо-юнацькій футбольній лізі ДЮФЛ. Суперником наших футболістів  була «СДЮШОР-Чайка» (Черкаси).

«Прем’єр-Нива» 2001 р.н. здолала суперника з рахунком 1:0. Гол забив Роман Лісовик.

Розповідає тренер «Прем’єр-Ниви» 2001 р.н. Юрій Козачук:

– Я знав, що матч в Черкасах буде складним. Адже ми протистояли фарм-клубу черкаського СДЮШОР, який услід за нами посідає друге місце в турнірній таблиці. Суперник хотів «підставити нам ніжку», тобто зупинити або хоча б зачепитися за очки. До того ж погодні умови під час поєдинку були складними  - слизьке поле після дощу. Але нам вдалося вийти переможцями. Окрім Романа Лісовика, в грі добре себе показали Віталій Бабій, Роман Кульчицький, Владислав Когут.

«Прем’єр-Нива» 1999 р.н.  грали з лідером групи «СДЮШОР-Чайкою». І перемогла з рахунком 2:0. М’ячі забили  Микола Горелов і Владислав Прильопа.

Розповідає тренер «Прем’єр-Ниви» 1999 р.н. Олександр Гайдаржі:

– В першому таймі гра виявилося приблизно рівною. Футболісти чимало боролися на всіх ділянках важкого (після дощу) поля. Тобто було 90 % боротьби, 10 % - футболу. В другому таймі наші діти заволоділи перевагою, двічі вразили ворота суперника і заслужено перемогли.

Перегляди 320 | Дата: 26.10.2015

Сьогодні, 26 жовтня, на СК «Нива» стартував всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2006-2007 р.н. Ігри триватимуть включно до середи, 28 жовтня. Початок фіналу і поєдинку за 1-2 місця – о 12.30, нагородження – о 13.30.

В змаганні беруть участь 12 команд, розбитих на 2 групи. Серед них два колективи господарів поля – «Прем’єр-Нива» 2006 і 2007 р.н. Їм протистоять команди з Одеси (4), Житомира (2), Києва (3) і Хмельницького.

– Команди-учасниці дуже сильні. Особливо виділю суперників з Києва і Одеси. Діти 2006-2007 р.н. поки що не беруть участі в ДЮФЛ України. Але наша команда 2006 р.н. раніше вже виступала в змаганнях, і ми сподіваємося на її гарні результати, – сказав організатор змагань, тренер «Прем’єр-Ниви»  Артур Мед.

&nbs ... Читати далі »

Перегляди 364 | Дата: 26.10.2015

Вчора, 25 жовтня, ФК «Нива» провів матч в Могилеві-Подільському проти чемпіонів області – «Патріота» (Кукавка).

На першій хвилині «Нива» забила в … свої ворота. Автор автоголу – Сергій Бондарчук. Але «нивівці» не зламалися психологічно, зібралися, і на 26-й хвилині зрівняли рахунок.  Цей м’яч головою провів Віктор Сімчук.

На початку другого тайму господарі поля почали тиснути, але підопічним Володимира Реви і Артура Меда вдалося встояти. Незабаром після контратаки їм вдалося провести другий гол, відзначився Олександр Гурнік. 1:2!

На жаль, за три хвилини до фінішу вінничани пропустили другий м’яч, і гра завершилася миром – 2:2. Була подача з флангу, дещо недопрацював у захисті «нивівець» Сергій Бондарчук, і суперник ногою вразив кут наших воріт.

– Результат матчу за рівної гри є позитивним, хоча ми дуже сподівалися на перемогу, адже на фініші лідирували. Але трохи не вистачило, – сказав тренер «Ниви» Артур Мед.

Перегляди 351 | Дата: 26.10.2015