Головна » 2015 » Жовтень » 11

Сьогодні, 11 жовтня, на спорткомплексі «Нива» відбувся матч пам’яті екс-директора однойменного клубу в 90-х роках Петра Ничипоренка. Він пройшов за підтримки директора СК «Нива» Олега Тарлецького, голови обласної організації ФСТ «Колос» Сергія Татусяка, бізнесменів Володимира Продивуса, Володимира Житника і Олександра Джабраїлова.

–  Завдяки таким ентузіастам, як Петро Ничипоренко, наша команда досягла найбільших висот у своїй історії. Зокрема, дійшла до фіналу Кубку країни і брала участь в Кубку володарів кубків європейських країн, – наголосив перший заступник обласної федерації футболу Семен Ханук.

Зустрічалися команди «Нива» і  ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Матч тривав два тайми по 30 хвилин кожен. «Нива» вийшла вперед на 12-й хвилині. Максим Орел вийшов «віч-на-віч» і «черпачком» перекинув м’яч через голкіпера. На 25-й хвилині Дмитро Носюк зрівняв рахунок, використавши вихід «тет-а-тет» з воротарем. Переможний гол забив Максим Дубенков. Він замкнув передачу з лівого флангу, влучивши в порожні ворота з трьох метрів. Отже, з рахунком 2:1 перемогли «нивівці».

Кращим гравцем матчу став 17-річний «нивівець» Володимир Кучер, який нещодавно забив переможні голи ФК «Вінниця» і ФК «Вапнярка».

– Я є вихованцем ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Вперше спробував сво ... Читати далі »

Перегляди 333 | Дата: 11.10.2015

11 жовтня збірна Вінниччини з футболу зіграє матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку регіонів ФФУ проти збірної м. Києва. Нагадаємо, першу гру наші земляки виграли з рахунком 2:0.

Поєдинок відбудеться о 14-00 на стадіоні СК «Нива» (вул. П.Запорожця, 5). Вболівальників запрошують на стадіон. Вхід – вільний!

Як повідомляє Вінницька обласна федерація футболу, до нашої збірної викликаються такі футболісти: Асаула Павло, Когут Владислав, Хрищенюк Андрій, Маду Олісаемеко, Пилипенко Максим - ФК «Вінниця»;

Ткаченко Ілля, Оніщук Юрій, Щербань Владислав, Хлівний Валентин - «Факел» (Липовець);

Зданевич Сергій, Рум’янцев Вадим, Омельченко Руслан, Смірнов Михайло - «15 ГРОМАДА» (Руданське);