Головна » 2016 » Серпень » 14 » Сьогодні фінішує 1 чемпіонат Вінниці з пляжного футболу. Календар
08:27
Сьогодні фінішує 1 чемпіонат Вінниці з пляжного футболу. Календар

У Вінниці розпочався перший у її історії чемпіонат по пляжному футболу. Турнір організований за підтримки Міської федерації футболу та Комітету фізичної культури і спорту Вінницької міської ради.

Перший день змагань приніс командам позитивні емоції, а глядачам цікаві поєдинки. З самого початку змагань команди пристосовувались до гри у пляжний футбол, який суттєво відрізняється від великого футболу та футзалу.Це зумовило неочікувані результати уже на початку турніру та матчі, багаті на забиті м'ячі.

Усього за 9 поєдинків було забито 40 м'ячів, це в середньому по 4,4 м'яча за гру. Найрезультативнішою стала гра між командами "Вінниця-молодіжна" та МФК "Вінниця" у якій було забито 10 м'ячів. Слід відмітити, що молодіжнинці зробили справжній "кам-бек". Програючи на початку третього тайму 1-4, вони зуміли вирвати перемогу, забивши у третьому таймі 5 м'ячів.

Ще одною грою, що проходила на зустрічних курсах стала гра між "Балканами" та МФК "Вінницею". Останні зусиллями Вячеслава Обезюка та його підопічних вирвали нічию на останніх хвилинах зустрічі.

Після першого ігрового дня ситуація у турнірній таблиці така: молодіжка має у своєму активі 7 очок, на два менше у "Балкан". Три команди мають по 4 пункти, а саме: МФК "Вінниця", "Кіпіш" та "Тайфун". Замикає турнірну таблицю друга команда молодіжки, яка на цьому турнірі поки ще не здобула залікових пунктів.

У другий день змагань глядачів очікують не менш яскраві поєдинки тому приходьте на стадіон ДЮСШ №2 (Бузький узвіз, 33) та підтримайте улюблену команду!