Наші новини

07.01.2023 Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці

29.12.2022 ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Троє вихованок клубу «Elite» стали кандидатами у майстри спорту України

22.12.2022 У Вінниці вшанували найкращих спортсменів і тренерів за підсумками 2022 року

20.12.2022 На спортивному святі для вимушених переселенців Святий Миколай пограв у шахи і баскетбол

20.12.2022 «Маяк» вдесяте виграв відкритий хокейний чемпіонат Вінниці

17.12.2022 Новий керманич важкої атлетики Вінниччини Олександр Кошелєв отримав відзнаку від керівництва Всеукраїнської федерації

05.12.2022 А.Павелко - майже неможливо. А.Шевченко - 50 на 50?...

28.11.2022 Вінничани здобули вісім бронзових медалей на чемпіонаті України з фрі-файту

27.11.2022 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови

26.11.2022 Стартують чемпіонат та Кубок області з футзалу серед аматорських команд

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Травень » 3 » Результати перших півфіналів Кубку Вінниччини з футболу
09:38
Результати перших півфіналів Кубку Вінниччини з футболу

Відбулись перші матчі 1/2 Кубку області з футболу.

Відкрили цю стадію матчем у Липовці, де місцевий Факел грав проти кукавського Патріота. У напруженій боротьбі забити командам не вдалось і вони перенесли інтригу на визначення фіналіста до матчу-відповіді.

Сьогодні ж, ФК Вінниця грала свій матч проти 15 Громади у Руданському. Гра завершилась впевненою перемогою 0-2. Відзначились у воротах суперника Маду Олісаємеко та Володимир Краковецький, який вийшов на заміну на 90 хвилині гри і вже за 2 хвилини організував гол.

ФК Факел (Липовець) 0:0 ФК Патріот (Кукавка)

ФК 15 Громада (Руданське) 0:2 ФК Вінниця

Матчі-відповіді пройдуть 9 травня.

За інформацією: vinsport.info

Переглядів: 337
2 skniva
0
Финал Кубка в этом году будет интересным. В прошлом году его выиграла 15 громада, сейчас - вряд ли

1 Роман Вінничанин 29
0
Скоріш за все, що у фіналі кубку Вінницької області гратимуть ФК Вінниця та Патріот Кукавка, хоча непотрібно недооцінювати Липовецький Факел, який може завдати дошкульного удару. Одним словом 9 травня у Вінниці на день перемоги буде на що подивитись. Було б добре аби матчі розпочинались в різний час з інтервалом в 2 з половиною години аби можна подивитись дві гри в цей день перейшовши з ЦМС на СК Ниву.