Наші новини

24.04.2019 Фрі-файтери Вінниці готуються до всеукраїнських змагань

23.04.2019 Всеукраїнський шаховий бліц-турнір у Вінниці виграв кандидат у майстри із гросмейстерським рейтингом

22.04.2019 «Прем’єр-Нива» 2004 р.н. – ДЮСШ Чернігова - 2:1. ФОТОРЕПОРТАЖ

21.04.2019 "Премєр-Нива" 2005 р.н. - ДЮСШ Чернігова - 3:1. Фоторепортаж

20.04.2019 Вінницька «Прем’єр-Нива» зазнала двох поразок у Щасливому

20.04.2019 Анонси спортивного тижня у Вінниці

19.04.2019 Експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин провів тренінг для вінницьких членів «Національних дружин».

19.04.2019 Юних шахістів запрошують поборотися за півмільйона гривень на турнірі, який увійде до Книги рекордів України

18.04.2019 Анонс турніру Utmost Cup U-9 і U-10

17.04.2019 Півзахисника «Ниви» Владислава Палія викликали до студентської збірної України

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Червень » 9 » "Прем'єр-Нива" 2004 р.н. не змогла пройти ДЮСШ Моршина у фінальній частині ДЮФЛ України
15:02

Фінішували матчі у відповідь першого етапу фінальної частини ДЮФЛ України. Тиждень тому вінницька "Прем'єр-Нива" 2004 р.н. програла в гостях ДЮСШ Моршина із рахунком 0:4. 9 червня колектив Сергія Шубіна приймав моршинців на СК «Нива».
Вінничани зробили все можливе, щоб реваншуватися. В першому таймі вони відкрили рахунок після цікавої атаки . 1:0!
"Прем'єр-Нива" тиснула й далі, створила низку гольових моментів. Щоправда, всі вони, як правило, завершувалися незграбними ударами. Гості також не реалізували вихід віч-на-віч – нашу команду врятував голкіпер.
Були сподівання, що після видалення з поля (в середині другого тайму) гравця моршинського колективу наші хлопці почнуть забивати. Але вони, на жаль, не виправдалися.
– Ми не змогли пройти цього суперника через серйозну поразку у гостях. Інакше можна було б боротися за вихід до наступного етапу. В цій грі нашим хлопцям не було що втрачати. Вони йшли вперед, але не використали свої моменти. Все одно нивівці – молодці, сьогодні зіграли непогано, – сказав Сергій Шубін.