Головна » 2016 » Травень » 2 » "Поділля" - "Нива-В" - 1:1, ФК Вінниця" - "Агробізнес" - 1:0
19:18
"Поділля" - "Нива-В" - 1:1, ФК Вінниця" - "Агробізнес" - 1:0

Відбулось дві гри Чемпіонату України з футболу серед аматорів. Вінницька Нива-В на виїзді зустрічалась з хмельницьким Поділлям, а ФК Вінниця вдома приймала представника Хмельницької області - Агробізнес (Волочиськ).

ФК «Вінниця» (Вінниця) 1:0 ФК «АгроБізнес» (Волочиськ, Хмельницька обл.)

Арбітри: Юрій Федорак (Київ), Володимир Онищук (Житомир), Василь Бельзецький (Тернопіль)

Гол: Волошинський, 70

ФК Вінниця: Карабін, Когут, Попов, Євстафьєв, Костюк, Савчук (46, Хрищенюк), Колінз, Волошинський, Турчинський (83, Білик), Браславський (93, Пилипенко), Олісаємеко (80, Краковецький).

ФК АгроБізнес (Волочиськ, Хмельницька обл.): Коцій, Шум, Когут, Думанюк (90, Буряк), Слотюк, Юхимович, Бабак (70, Кубік), Донець,Пліс, Даньків (84, Пюрко), Скакун

Попередження: Шум, Юхимович

Перший домашній матч ФК Вінниця зібрав чимало вболівальників. На трибунах звучала музика місцевих гуртів, які ще восени виразили слова підтримки команді акцією «Ми підтримуємо ФК Вінниця». Матч розпочався з підняття прапора України та гімну.

Вже з перших хвилин гри було зрозуміло, що матч буде важкий. У Вінничан травмовані три гравці основи – Заводян, Васалатій та Коцюруба (якому, доречі, нанесли важку травму в матчі Чемпіонату області проти 15 Громади), та все ж склад на поле вийшов бойовий.

Команда суперника володіла ініціативою на початку матчу, але вже ближче до середини вінничанам вдалось вирівняти гру, а під кінець 1 половини зустрічі, взагалі притиснути суперника до його воріт. Найкращий шанс забити гол мав нападник гостей Скакун, який на 43 хвилині матчу пробив з льоту з метрів 12, але дещо вище воріт.

Чудовий момент створив для своєї команди Ярослав Браславський, який сам пройшов по лівому фланзі, обіграв двох захисників та скинув мяч на Савчука. Останній пробив сильно, але точно в кіпера Агробізнеса.

Єдиний гол у матчі було забито на 70 хвилині. Турчинський на корпусі прибрав Думанюка на лівому фланзі, пройшов та навісив на дальню, де нападник скинув на Волошинського, який потужним ударом відкрив рахунок.

Ще декілька моментів мали Білик і Краковецький, які вийшли на заміну наприкінці 2 тайму. Але відзначитись у  воротах суперника їм не вдалось.

Наступну зустріч ФК Вінниця проведе на виїзді проти тернопільської Ниви

М Команда І В Н П М О
1 "Агробізнес" (Волочиськ Хмельницької обл.) 3 2 0 1 5:1 6
2 ФК "Вінниця" 2 1 1 0 2:1 4
3 "Нива" (Тернопіль) 2 1 0 1 3:2 3
4 "Тепловик Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 3 0 1 2 1:7 1

ФК «Поділля» (Хмельницький) 1:1 «Нива-В» (Вінниця)

Суддя: Дзюра В.С. (Рівне), асистенти – Ковальчук Ю.А. (Львів), Кравченко Ю.С. (Львів)

Голи: Морговський, 35 – Яськов, 56

«Поділля»: 81.Восканян, 13.Орошкевич, 2.Гресь, 3.Миколайчук (5.Прилуцький, 70), 4.Богославський, 14.Костишин (6.Джурко, 61), 8.Ліповуз, 7.Степанюк 16.Бабак (9.Чуловський, 55), 11.Муляр (10.Ягодзінський, 75, 17.Савера, 82),  18.Морговський (24.Худік, 90)

«Нива-В»: 44.Сослюк, 23.Борячук, 33.Малахов, 12.Циганков, 34.Бондарчук, 95.Коломієць, 21.Онищук (17.Балинський, 77), 10.Кучер (19.Паньковецький 63), 7.Собко (24.Сорокаліта, 46), 31.Пилипенко (9.Сімчук 87), 22.Яськов

Вилучення: Орошкевич (26) – Бондарчук (друга жовта на 57), Яськов (друга жовта на 81)

Як і очікувалось цей матч виявився справжньою баталією двох принципових команд. Цього разу вболівальники вінницької «Ниви-В» розмістились на центральній трибуні на 9 секторі, на відміну від попереднього «подільського дербі», коли в нас була повноцінна північна трибуна, де ультрас гостей перебували на 16 секторі. Тож димові завіси під час поєдинку були почергово на обох трибунах. Розпочалось же дербі під звуки петард ультрас «Поділля». Команди одразу ж обмінялися атаками, але молодим гравцям обидвох команд не вистачало влучності на завершальній стадії.

Перший удар у ствір воріт наніс гравець «Поділля» з центру слабко і у руки воротаря. Згодом під час однієї з атак вінничан не за правилами зіграв Орошкевич, за що отримав червону картку… Натомість хмельничани активізувались та почали грати за себе і за того Мішу. Перекривали вільні зони, не давали розвернутись суперникам. Окремі гравці  «Поділля» почали йти на дриблінг. Так, спочатку Андрій Муляр в центрі обійшов декількох гравців, а потім вдарив метрів з 20 трохи невлучно.

Згодом Кирило Бабак з лівого флангу пройшов у штрафну, перегравши двох оборонців, та віддав пас на Морговського, а той не схибив – 1:0. До завершення першого тайму господарі продовжували володіти ініціативою, але з початком другого гості почали навязувати свою гру та небезпечно атакувати. На 56 хвилині Яськов на правому фланзі «Поділля» переграв Костишина пройшов в штрафний майданчик у ту зону, де мав би бути Орошкевич, не зустрівши опору, спокійно пробив у дальній кут Восканяна – 1:1.

Трохи згодом гравець «Ниви-В» отримав на Богославському жовту картку, а так як це була друга, то й одразу червону і склади команд знову вирівнялись. Але хмельничани продовжували оборонятись. Тренери «Поділля» продовжили робити заміни. Після Чуловського на поле вийшли Джурко та Прилуцький.

На 73-й хвилині Владислав Гресь повів команду у атаку, яка закінчилась невдало. Наступна атака хмельничан вже завершилась ударом Степанюка по воротах. Господарі продовжували штурм воріт «Ниви-В», а згодом хмельничани заробили штрафний. Після навісу Андрій Ліповуз ударив головою і мяч впав парашутом на сітку за поперечиною.

Вінничани намагались перехопити ініціативу і наблизитись до воріт господарів. В одному з епізодів гравці команд суперників в боротьбі за мяч зіштовхнулись головами і довго приходили до тями. Невдовзі хмельничани вже грали у більшості, після того як автор голу в ворота «Поділля» брутально зіграв проти Манука Восканяна за що отримав другу жовту й червону картку. Матч же закінчився під акомпанемент зливи.

0
7 травня Нива приречена виграти, крапка.

1 Роман Вінничанин 29
0
Добре що не програли зважаючи на те, що ми догравали матч в девятьох. Вірю, що в 3 турі нам вдасться здобути першу перемогу з предстваниками Чернівецької області, хоча буде непросто.