Головна » 2016 » Березень » 24 » ФУТБОЛЬНІ КЛУБИ РЕГІОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО СЕЗОНУ. ПРОДОВЖЕННЯ
12:56
ФУТБОЛЬНІ КЛУБИ РЕГІОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО СЕЗОНУ. ПРОДОВЖЕННЯ

Все більше і більше команд з Вінниці та області розпочали підготовку до сезону. Команди активно проводять спаринги як між собою, так і з представниками інших регіонів.

ФК Вінниця

Турніри в яких клуб приймає або планує прийняти участь: Вища ліга області, Кубок області, Чемпіонат міста, КФК, Друга ліга ПФЛ

Команда ФК Вінниця за минулий тиждень провела 2 спаринги.

ФК Вінниця – ФК 15 Громада

Першим спаринг-партнером вінничан стали підопічні Василя Вовка з 15 громади (Руданське). Гра, традиційно для міжсезоння, складалсь з трьох таймів по 30 хвилин. Перемогу святкувала ФК Вінниця. Гол-шедевр, який, нажаль, не вдалось зняти на відео вдалось забити «містянину» Владиславу Васалатію. Владислав помітивши, що воротар суперника Хомрійчук вийшов далеко від воріт, пробив метрів з 50-ти і забив точно під поперечку воріт, встановивши кінцевий рахунок зустрічі 7-3.

ФК Вінниця – ФК Андрушівка (Житомирська обл.)

На цей раз гра складалась з стандартних 2 по 45. ФК Вінниця перемогла у одного з лідерів Житомирського футболу, який активно пілсилився у міжсезоння з рахунком 4-2.

ФК Нива-В (Вінниця)

Турніри в яких клуб приймає або планує прийняти участь: Вища ліга області, КФК, Друга ліга ПФЛ

Зелено-білі спаринги грають стандартно по суботам. На цей раз суперником вінничан став лідер першості -  ФК Бершадь. Команди зіграли 3 тайми по 25 хвилин. Якщо у перших двох частинах гри перевага переходила від однієї команди до другої, то у заключній частині ФК Бершадь підсіла фізично. Нивівці раз за разом атакували суперника, в результаті забивши 3 мяча без відповіді. 3-0 на користь Ниви-В

Наступна гра: 26 березня, 17-00, СК Нива: 15 Громада

15 Громада

Турніри в яких клуб приймає участь: Вища ліга області, Кубок області

Про гру 15 Громади проти ФК Вінниця ми зазначали вище. Інформації про інші ігри за участю команди на момент виходу матеріалу ми не маємо.

Факел (Липовець)

За минулий тиждень лідер Вищої ліги провів 2 спаринги. У першій грі Факел впевнено обіграв представника Чемпіонату міста ЯСКО. А у другому спаринзі він зустрівся з командо Першої ліги області – ЕМС-Поділля. Нажаль результати ігор дізнатись не вдалось.

ФК Сатурн (Вапнярка)

Турніри в яких клуб приймає або планує прийняти участь: Перша ліга області

Футбольний клуб з Вапнярки нещодавно розпочав підготовку до сезону. Першу товариську гру Сатурн відіграв проти Тираса у Ямполі.

ФК Тирас (Ямпіль) – ФК Сатурн (Вапнярка) 3-1

На полі у Сатурна був експерементальний склад. Команди зіграли 2 абсолютно різних тайми. У першому Тирас забив 3 голи без відповіді. У другій половині зустрічі гості вирівняли гру і змогли забити 1 мяч. В результаті 3-1 на користь ямпільского клубу.

Наступна гра: 26 березня, 12-00, стадіон «Кирнасівка»: Сатурн – Інтер-Тульчин

ЕМС-Поділля (Вінниця)

Як розповів журналісту vinsport.info керівник клубу Юрій Корбут, його підопічні провели уже чотири спаринги, серед яких ігри проти ДЮСШ Блохіна-Бєланова та лідера Чемпіонату області – Факела (Липовець)

Подолье-Блохина Беланова 4-2

Подолье-Юхимовка 2-4

Подолье-Юхимовка 1-0

Подолье-Факел 0-2

ФК Бершадь

Турніри в яких клуб приймає участь: Перша ліга області

Як вже зазначалось ФК Бершадь зіграла товариську гру з Нивою-В. Наступну гру підопічні Олександра Шелеста проведуть 26 березня на СК Нива проти ще одного представника Вищої ліги Патріота з Кукавки.

За матеріалами: vinsport.info

Переглядів: 317
1 Роман Вінничанин 29
0
Саме головне аби знову погода не підкачала, щоб подивитись матч Ниви в суботу за теплої погоди. Відверто кажучи погода минулої суботи в матчі проти Фк Бершадь була аж надто прохолодною. Брррррррр !!!