Євро-2016 з футзалу: Україна поступилася Іспанії
Українські футзалісти зазнали поразку від Іспанії

Збірна Іспанії з футзалу зуміла підтвердити статус фаворита у поєдинку з Україною.

Поєдинок між Україною та Іспанією дав змогу виявити, хто зі збірних займе перший рядок у групі.

Гра видалася для українців непростою. Збірна Іспанії з самого початку володіла великою перевагою і мала чимало моментів. Двічі м’яч потрапляв у штангу, ну а гол забили вже в кінці першого тайму. Відзначився Алекс, що дала змогу іспанцям повести в рахунку. Мінімальна поразка до перерви була цілком закономірною враховуючи те, скільки моментів було створено іспанцями.

В середині другого тайму іспанці подвоїли рахунок. Наша збірна вп'ятьох розігрувала кутовий, однак невдала комбінація дала змогу Маріо Рівільосу заволодіти м'ячем і забити з центру майданчика в порожні ворота. Вже через чотири хвилини наші гравці знову помилилися при розіграші кутового, і цього разу відзначився Алекс.

Під кінець зустрічі нашій збірній вдалася контратака, під час якої відзначився Микола Гріцина. Але іспанці зуміли відзначитися ще раз зусиллями Маріо Рівільоса і встановити остаточний рахунок 1:4. Іспанці здобули впевнену перемогу.

Україна - Іспанія 1:4

Голи: Гріцина, 38 - Алекс, 20, 34, Маріо Рівільос, 30, 40

Переглядів: 292
2 Володимир
0
ПОРАЗКА ТА Й ЩЕ З ТАКИМ РАХУНКОМ - ЦЕ ПОГАНО.

1 Роман Вінниччанин 29
0
Поступились Іспанії 1:4, зате перемогли Угорщину 6:3 - так що виступ на Євро вже можна сказати пройде для України не дарма, все ж таки одну перемогу здобули.