Головна » 2016 » Травень » 16 » ДЮФЛ України. U-17. "УТК-ДЮСШ" (Умань) – "Прем'єр-Нива" – 0:6.
09:58
ДЮФЛ України. U-17. "УТК-ДЮСШ" (Умань) – "Прем'єр-Нива" – 0:6.

В неділю, 15 квітня, в Умані (Черкаська область) відбувся поєдинок 14 туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команда "Прем'єр-Нива" U-17 (тренери – Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук) змагалася з ФК "УТК-ДЮСШ" (Умань), який посідав останнє місце в турнірній таблиці групи.

Як і можна було передбачити, нивівці здобули впевнену перемогу. В першому таймі вони забили суперникам чотири сухі м’ячі, а в другому закріпили свою перевагу – 6:0! Гольовими дублями в складі вінничан відзначилися Артур Почапський і Ростислав Мацан, по одному м’ячу провели Микола Горєлов і Богдан Мазурик.

– Було нелегко здобути перемогу, незважаючи на те, що суперник був аутсайдером турнірної таблиці. Наші хлопці переважали в індивідуальній і тактичній майстерності   В першому таймі нам було грати простіше, а ось другий тайм відбувся за рівної боротьби, – сказав Андрій Панчук.

Тим часом один з конкурентів вінничан в боротьбі за золото – «Арсенал» (Біла Церква) поступився на власному полі «Хілд-Любомиру» (Ставище, Київська область) – 1:2. Перед цим арсенальці йшли на першому місці. А після поразки опустилися на третю позицію – у «Прем'єр-Ниви» також 33 очки, але кращою є різниця забитих і пропущених м’ячів. Тим часом з 34 очками лідирує «СДЮШОР-Чайка» (Черкаси), яка з рахунком 1:0 здолала «Олімпік» (Кіровоград).