Головна » 2016 » Вересень » 6 » ЧС-2018. Відбірний етап. Україна - Ісландія 1:1. Нічия по-тихому

Склади команд
12. П`ятов, 2. Бутко, 4. Соболь, 5. Кучер, 6. Степаненко, 7. Ярмоленко, 10. Коноплянка, 16. Сидорчук (8. Зозуля, 62), 18. Коваленко, 20. Ракицький, 22. Зінченко (9. Шахов, 89)

Запасні: 1. Бойко, 23. Шевченко, 3. Ордець, 11. Селезньов, 13. Буяльський, 14. Ротань, 15. Кривцов, 17. Федецький, 19. Малишев, 21. Петряк

Головний тренер: Андрій Шевченко
1. Халльдоурссон, 2. Сайварссон, 6. Р. Сігурдссон, 7. Гудмундссон (20. Халльфредссон, 84), 8. Б’ярнасон (21. Траустасон, 74), 10. Г. Сігурдссон, 11. Фіннбогасон, 14. Аурнасон, 15. Бьодварссон, 17. Гуннарссон (к), 23. Скуласон (19. Магнуссон, 42)

Запасні: 12. Крістінссон, 13. Йоунссон, 3. Хаукссон, 4. Ейоульфссон, 5. Інгасон, 16. Сігурйонссон, 18. Б’ярнасон, 21. К’яртанссон

Головний тренер: Хеймір Хадльгрімссон
Голи
1:1 - Ярмоленко (41) 0:1 - Фіннбогасон (6)
Попередження і вилучення
Кучер (12) Гуннарссон (22), Фіннбогасон (57)
5 вересня 2016, 21:45, Україна, Київ, стадіон НСК Олімпійський

Арбітр: Клеман Тюрпен
Асистенти: Сіріль Грінгор, Ніколя Дано
Четвертий арбітр: Рюдді Бюке (усі - Франція)

Збірна України у стартовому матчі відбору до ЧС-2018 на порожньому НСК Олімпійському зіграла унічию з чвертьфіналістом Євро-2016 - Ісландією. Перший млинець
для Андрія Шевченка на посаді головного тренера не став глевким, але і не надто добрим. Синьо-жовті знову видали матч з констатацією факту: "то таке". Бажання відчувалося, моменти були, але і залишилися старі болячки.

Знову таки проблемана в захисті і далі шукаємо форварда. Вихід Коваленка на вістрі атаки себе не виправдав. Той же Зозуля вийшов на заміну і гру не підсилив, хоча як завжди старався, але цього у футболі замало.

З плюсів - непогана гра на флангах Бутка та Соболя. Знову активний Зінченко, який багато грає у відборі і знову має доволі багато браку при передачах, але це, мабуть, від бажання, що переповнювало гравця.

Гра Коноплянки в останніх іграх за збірну? Знову перетримував м`яч і гостроти від цього гравця було замало. Той же Зінченко виглядав цікавіше.

Світлина - ffu.org.ua

Сама гра розпочалася для команди Шевченка нокдауном. Вже на 5 хвилині Фіннбогасон увірвався в штрафну і пробив, П`ятов ногами відбиває круглого і той влучає рикошетом в голову Кучеру і знову відскакує до форварда ісландців, котрий вже забиває у порожній кут воріт 0:1.

Шевченко почав нервувати, пішов за порадами до свого помічника Мауро Тассотті. Ісландія знову ж провела свою класичну атаку з навісом вперед, де Бьодварссон в карному легко відтіснив Кучера і потужно пробив - П`ятов рятує, а повторний удар в бородатого ісландця прийшовся вище воріт.

Через кілька хвилин вже момент в українців, але після класного прострілу Ярмоленка Коноплянка на дальній штанзі не зумів замкнути м`яч у ворота. Ісландія продовжувала грати у свій футбол - командний, злагоджений і без зайвого фарсу попереду.

Після навісу Зінченка Кучер ударом головою пробив повз ворота. Володіння м`ячем весь матч було в районі 65% на 35%, але по грі це не було особливо помітно. Ще один момент у першому таймі був в Ракицького, який сильно вистрілив з метрів 30-ти і Халльдоурссон лише з другої спроби накрив круглого.

Під кінець першого тайму українці таки забил свій гол. Після пасу Зінченка знову сильно вдарив Ракицький і воротар ісландців відбиває прямо на Ярмоленка, який ударом лівою у нижній кут воріт робить рахунок - 1:1.

Світлина - uefa.com

На старті другого тайму синьо-жовті чомусь не побігли вперед, а уболівальників не вистачало, які могли погнати команду вперед. Ісландці зіграли з українцями більш щільно, включили пресинг і шансів біля воріт гостей не було, як і біля володінь П`ятова.

Перший небезпечний момент біля воріт Ісландії в другому таймі виникає лише на 78-й хвилині, коли небезпечний прохід Соболя з ударом чи то пасом бере кіпер гостей. А далі був пенальті у ворота Ісландії. Бутко професійно підставився під захисника і був збитий в карному. Французький суддя Клеман Тюрпен вказав на 11 метрів. А от пенальтист Євгеній Коноплянка не порадував Андрія Шевченка і пробив повз ворота...

Шанс на перемогу був втрачений. В останні десять хвилин був бойовий футбол, але без моментів біля обох воріт.

Наступна гра в українців буде з Туреччиною на виїзді. Поки ж радує лише одне - усі наші суперники по групі також втратили очки.

Переглядів: 264
1 Роман Вінничанин 29
0
Україна-Ісландія 1:1, а Конплянка VS Халльдоурссон просто немає слів. Я дуже сильно засмучений. Ми втратили 2 очки в домашній грі.