Наші новини

07.01.2023 Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці

29.12.2022 ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Троє вихованок клубу «Elite» стали кандидатами у майстри спорту України

22.12.2022 У Вінниці вшанували найкращих спортсменів і тренерів за підсумками 2022 року

20.12.2022 На спортивному святі для вимушених переселенців Святий Миколай пограв у шахи і баскетбол

20.12.2022 «Маяк» вдесяте виграв відкритий хокейний чемпіонат Вінниці

17.12.2022 Новий керманич важкої атлетики Вінниччини Олександр Кошелєв отримав відзнаку від керівництва Всеукраїнської федерації

05.12.2022 А.Павелко - майже неможливо. А.Шевченко - 50 на 50?...

28.11.2022 Вінничани здобули вісім бронзових медалей на чемпіонаті України з фрі-файту

27.11.2022 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови

26.11.2022 Стартують чемпіонат та Кубок області з футзалу серед аматорських команд

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Чемпіонат УКраїни. 4 тур. "Балкани"-"Нива-В" - 1:0. Таблиця, коментар тренера.
08:45
Чемпіонат УКраїни. 4 тур. "Балкани"-"Нива-В" - 1:0. Таблиця, коментар тренера.

На жаль, після домашньої поразки в 3-у турі від «Суднобудівника» (1:2) вінницька «Нива-В» зазнала чергової невдачі в чемпіонаті України (друга ліга). Сьогодні, 14 серпня, команда Василя Вовка змагалася на Одещині. Суперником вінничан був ФК «Балкани» (с. Зоря), дворазовий чемпіон України серед аматорів.

Грали другим номером

Господарі грали першим номером і мали кілька нагод для взяття воріт. Нашу команду не раз виручав кіпер Артем Кулініч. На 38-й хвилині він же збив форварда зорян, за що був призначений 11-метровий. Але нивівську команду врятувала штанга.

В другому таймі господарі ще більше почали тиснути, і роботи у Артема Кулініча додалося. Напружено працювала лінія захисту вінничан.

Але все ж наші хлопці не встояли. На 81-й хвилині капітан Александр Райчев приніс «Балканам» перемогу – 1:0. Він провів гол з пенальті. Цей важливий стандарт заробив 41-річний ветеран Валентин Полтавець, який незадовго перед цим вийшов на заміну. Ветерана збили карному майданчику збили вінницькі захисники. До речі, Валентин Полтавець у вищій лізі чемпіонату України провів 322 матча, забив 77 голів. Він грав за такі клуби, як «Дніпро», київський «Арсенал», «Чорноморець» тощо.

Таким чином зоряни перервали серію з двох поспіль поразок – в Кубку та чемпіонаті України.

Коментар тренера

Гру прес-службі клубу прокоментував старший тренер «Ниви-В» Юрій Соловьєнко:

– Команда виконала план на гру в обороні. Ми збиралися діяти «другим номером» – зустрічати в середній зоні суперників. Якщо б грали на зустрічних курсах – могли б мати серйозні неприємності. Адже «Балкани» двічі вигравали аматорський чемпіонат країни. І таких потужних клубів ще близько шести в другій лізі.

В той же час, як зазначає наш тренер, по  грі у суперника практично не було гольових моментів, окрім пари пенальті та ще пари нагод . – Інша справа – наша гра в атаці, вона залишала бажати кращого. Нагод забити у нас було обмаль – можна пригадати такий шанс у Ярослава Браславського. На жаль, поки що нашим гравцям бракує майстерності, щоб довести до кінця атакувальні дії, – каже Юрій Соловьєнко.

Як каже коуч «Ниви-В», наш суперник був просто щаслив забити один-єдиний гол, ще й з пенальті. Бо «Балкани» звикли вигравати вдома з перевагою в кілька м’ячів.

– Тому після матчу суперники поставилися до нас з великою повагою. Вони кажуть, що такої складної гри у них не було давно, – зазначив Юрій Соловьєнко. – Що стосується Полтавця, то він вийшов на поле і через пару хвилин вирішив долю гри. Це свідчить про його нев’янучу майстерність. Я кажу «Браво!» Валентину Полтавцю, проти якого в свій час грав.

Приймаємо «Металург»

Наступний матч «Нива-В» проведе в п’ятницю, 19 серпня. Наша команда приймає «Металург» (Запоріжжя). Нагадаємо, запорізький клуб нещодавно виступав Прем’єр-лізі. Матч п’ятого туру чемпіонату України пройде на СК «Нива» (вул. П. Запорожця, 5). Початок – о 18.00.

0
На жаль поступились 0:1 і цілком заслужено так як ми це усі вчора мали змогу бачити в прямій відеотрансляції на офіційному саті Фк Балкани. Захищатись ще більш менш ми вміємо особливо коли це стосується гри другим номером, а в нападі і в конструктивних діях повний розгардіяж- команда поняття немає, що робити з мячем на половині поля суперника. Добре вже те, що один з фаворитів ліги на своєму полі з гри нам ніяк не міг забити, а для того щоб один раз вразити наші ворота суперники двічі били пенальті і лише одного разу реалізували свій шанс. Дуже добре зіграв голкіпер Кулініч, старався як завжди Колінс, всі інші можуть занести свої дії на полі в пасив.

Що буде в матчі з Металургом коли вже треба буде йти в перед і розкриватися у захисті страшно й подумати. Граючи першим номером наш захист грає дуже невпевнено, а закритись вдома як це робили наші футболісти на одещині теж не вихід, так як власні вболівальники засвистять, одного Поліщука в атаці замало, Браславський взагалі нульовий ні швидкості ні фантазії-дуже погано. Дай Бог, щоб розкрився Бобович, так як взагалі не буде кому забивати. Дуже соромно, що найсильнішим гравцем в команді є 35 річний її капітан Нгаха Колінс, в той час коли молодь пасе задніх.

Юрій Леонідович в стилі аля-Кварцяний поки що не може навести лад у власній команді. Дай Боже щоб у нього все вийшло, але поки що все дуже печально.